661 - 680 av 1 453
1...333435...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 mars 2015

Klubbad för

Hänge 18K 0,8g

Utrop: 300 kr

Glasfat, Anna Lena Stålnacke, 18,5x18,5cm

300 kr

Utrop: 300 kr

Figurin Bing & Gröndahl, höjd 9cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Royal Copenhagen, höjd 6cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Royal Copenhagen höjd 4cm

800 kr

Utrop: 125 kr

Assietter 2st Spisa Ribb, Gustavsberg, Ø21cm, liten nagg

175 kr

Utrop: 125 kr

Tekoppar med fat 3st, Spisa Ribb, Gustavsberg, höjd kopp 6cm, Ø fat 15cm

1 500 kr

Utrop: 300 kr

Fat på fot, Svenskt Tenn, Stockholm 1929, höjd 13cm, bucklor

200 kr

Utrop: 200 kr

Belysning Övrigt

Ljusstake Ekshärads Smide, A. Sjöberg, höjd 26,5cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Etsning Carl Larsson, "Suzanne och Gunlög", 30x20cm, skadad

1 200 kr

Utrop: 200 kr

Blandteknik Hans Arnold (1925-2010), 24x22cm, i ram och glas

Utrop: 1 800 kr

Glas 2st Iittala, Kartio, Kaj Franck 1958, 21cl, i originalkartong

150 kr

Utrop: 100 kr

150 kr

Utrop: 100 kr

150 kr

Utrop: 100 kr

125 kr

Utrop: 100 kr

125 kr

Utrop: 100 kr

125 kr

Utrop: 100 kr

Skål Kosta Boda, Basket, Anna Ehrner, Ø29cm höjd 7,5cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Elektronik Hushåll

Kruka mässing, höjd 11cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Hushåll

Kruka mässing, höjd 10,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr