421 - 440 av 1 013
1...212223...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 mars 2015

Klubbad för

Snapsglas, Kosta Boda, Design Anna Ehrner, Line 3st Höjd: 15,3cm Ø5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Elgitarr, Suzuki, stötskador och repor på kroppen, med mjukt Revey-fodral

1 600 kr

Utrop: 500 kr

Elbas, Yamaha TRB-4P Japan, snr. 3M14052, repig på kroppen och huvudet i mjukt skadat fodral

2 600 kr

Utrop: 2 100 kr

Champagneglas 3st Carolina Gynning H24,5cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Vinglas Carolina Gynning H24,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Tillbehör

Gitarrförstärkare Vox V9106 snr101293 med sladdar

425 kr

Utrop: 200 kr

Elgitarr Squier by Fender lackskador made in China snrCY31011956 i skadat tygfodral

600 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr Epiphone SG repig/lackskador snrSJ04121283 skadat mjukt fodral

Utrop: 1 200 kr

Digitalkamera Nikon L4 snr60077781 med bruksanvisning

Utrop: 300 kr

Mobiltelefon Sony Xperia Z IMEI:35653505-836620-9 med hörlurar, fel laddare i kartong

800 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera Nikon D60 snr6347533 med objektiv 18-55mm snr3837449 med laddare,datasladd, och bruksanvisning

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Matsked silver graverad skadad 40g

100 kr

Utrop: 125 kr

Sockertång silver 96mm 15,5g

225 kr

Utrop: 75 kr

Kaffesked silver graverad 10,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Marmeladsked silver 127mm med rest av gummisnodd 14,9g

50 kr

Utrop: 50 kr

Moccaskedar 12st silver 100mm 132,8g

325 kr

Utrop: 400 kr

Kaffeskedar 11st S830 modell Princess 105mm 114g

350 kr

Utrop: 425 kr

Tårtspade S830 modell Princess 208mm 50g

600 kr

Utrop: 200 kr

Tårtgafflar 12st S830 modell Princess 139mm 215g

1 300 kr

Utrop: 800 kr

Möbler Övrigt

Kanon brons kopia Vasakronan 1626 på träställning

1 100 kr

Utrop: 550 kr