Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 mars 2015
VÄSKA, MULBERRY, vintage, mullvadsfärgad scothgrain, 20x16x6cm, visst slitage, några fläckar, dustbag.
COLLIER, RING, MARC BY MARC JACOBS, svart, vitmetall, längd kedja 70 cm, stl ring 17, smyckespåse
VÄSKA, MULBERRY, svart präglat läder, (kongo), mässingsfärgade detaljer, 17x20x4cm, dustbag.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 3170/N/S D28ED, svarta bågar, svarta/mörkbruna glas GG i gulmetall, etui.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 5076-H 501/87 6116, svarta bågar, svarta glas, CC i pärlemo, etui, lite repor.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, B&L 6214, vintage, bågar i gulmetall, svart glas, etui, repo och slitage.
Kläder Stövlar
STÖVLETT, NINA RICCI, vinrött läder, rosett på tån, stl 40, klack 12cm, dragkedja vid hälen, shopcondition.
Kläder Skor
SKOR, ASH, Mod. Jungle, ponnyskinn med leopardmönster, stk 37, kartong, (slitaget på sulan är medvetet från tillverkaren)
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Simple Pump, svart skinn röd sula, stl 37½, klack 9cm, kartong.
Kläder Skor
LOAFER, TOD`S svart mocka, sula med gummidobbar, stl 37, sopåse, kartong, shopcondition.
Kläder Skor
SANDALETT, BURBERRY, svart läder, mässingsfärgade spännen, stl 37½, klack 14cm, platå 4cm, skopåse, kartong