201 - 207 av 207
1...91011 Gå till

Avslutad | Klockkvaliten – Lördag 16 maj 2015

Klubbad för

Klocktillbehör Rolex

ASKKOPP, 185 mm, Rolex, Ref nr. 537, sten, skador, 1980-tal.

900 kr

Utrop: 300 kr

Klocktillbehör Patek Philippe

SKYLTMATERIAL, Patek Philippe, 4 st. skyltar i mässing, ca 50-75 mm, 1980-tal.

800 kr

Utrop: 900 kr

Klocktillbehör Rolex

SKYLTMATERIAL, 2 st. Rolex Datejust & Rolex Orchid, 77 x 40 mm, mässing, Ref nr. 292, 1980-tal.

400 kr

Utrop: 350 kr

Klocktillbehör Tudor

SKYLTMATERIAL, 44 mm, Tudor, plastbricka med självhäftande baksida, "50 years of the Tudor Oyster", ca 1976.

100 kr

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Rolex

NYCKELRING, Rolex Cellini, Benvenuto Cellini, gulmetall, 35 mm, signerad MET, ca 1990, fodral.

1 000 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Ulysse Nardin

ULYSSE NARDIN, Locle Suisse, fickur, 42 mm, Serie nr. 408940, Boett nr. 397831, stål (staybrite), ankargång, ca 1945.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Klocktillbehör Rolex

SKYLTMATERIAL, 44 mm, Rolex, plastbricka med självhäftande baksida, "50 years of the Rolex Oyster", ca 1976.

225 kr

Utrop: 75 kr