Avslutad | Pant – Tisdag 24 februari 2015
Klubbad för
Fritid Sport
Golfklubber Powerbilt levelume, 3-5-7-9- W, höger, stålskaft, 2 äldre träklubbor, bruuksslitage, alla grepp slitna bör bytas
Mobiltelefon, Samsung Galaxy Young imei: 357649048642360, okänd operatör, små repor på bakstycket
Mobiltelefon, Samsung Galaxy Ace GT-S5830i imei: 355271052673207 nagg och repor finns Telia/Halebop, med laddare
Mobiltelefon Samsung Galaxy S4, GT-I9505, 16 Gb, med flipcover, spricka ovankant framsida, repig baksida, troligtvis låst till 3, IMEI: 355172057147777/07
Parti silver, skev ring, halskedja där ögla saknas, Pansararmband ögla saknas till låset silver S925 52,5g