Avslutad | Pant – Tisdag 24 februari 2015
Klockor Citizen
Citizen Eco-drive, titanium, herrur, snr.2D1020140, datum, safirglas, originallänk, viklås
Elgitarr Epiphone Special, snr.0806231578, skador, skyddsplåt över justerskruv saknas, axelremsskruv saknas, i mjukt fodral
Omega Seamaster 120m, midsize, 36mm, snr.53992456, quartz, stål, datum, safirglas, originallänk, viklås
Rolex Oyster Perpetual Date, GMT-master II, Chronometer, refnr.16713, snr.S583529, herrur, stål/guld, automatisk, safirglas (nagg), datum, 24-timmars visning, Oysterlänk, viklås, ca.1993
Tag Heuer Aquaracer, (300 meters) refnr.WAF1424, snr.EEW4511, damur, stål/guld, quartz, safirglas, datum, pärlemorurtavla, originallänk, viklås, cert Oktober 2009, box, ytterkartong
Zenith El Primero chronomaster, open grande date, moon & sun phase, cal4047, snr.217149, boettnr.03.2160.4047, herrur, stål, automat, safirglas, liten sekundvisare, stort datum, semiskeletterad urtavla, glasbaksida, läderband, viklås, cert Mars 2014, box,