Hängen 2st S830/925 graverade 7,4g
Utrop: 50 kr
Slipshållare S925 med golfklubba 6,4g
Utrop: 150 kr
Parti guld 18K skadat 3,8g
Utrop: 1 100 kr
Läsplatta Samsung Galaxy tab2 GT-P5110 snr RV2D401QW2B med laddare och skydd
Utrop: 500 kr
Kaffeskedar 11st silver Lappmodell 110mm 142,2g
Utrop: 425 kr
Kaffeskedar 6st silver modell Vasa en missfärgad 110mm 66,1g
Utrop: 225 kr
Parti silver skadat 66,6g
Utrop: 200 kr
Plockgaffel silver 135mm 11,6g
Bordsknivar 6st silver Chippendale 203mm 345,7g
Utrop: 750 kr
Bordsskedar 6st silver Chippendale 181mm 228g
Bordsgafflar 6st silver Chippendale 178mm 194,8g
Utrop: 600 kr
Kaffeskedar 7st silver modell Haga 124mm 99,4g
Utrop: 300 kr
Kamera Sony DSC-WX50 snr7502748 med laddare
Utrop: 250 kr
Fickur Illinois watch Co nr1729584 double
Utrop: 375 kr
Fickur Omega två boetter silver S800 nr7908354 ngt skadad urtavla
Fickur Hamilton double förgylld 14K nrH772761
Fickur Howard double graverad nr1045629
Fickur Howard double graverad nr2394625
Fickur Waltham double nr276107 skadad boett
Fickur Elgin double nr6017679 små bucklor
Måndag 23 feb 2015