41 - 60 av 685
1234...35 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 23 februari 2015

Klubbad för

Hängen 2st S830/925 graverade 7,4g

Utrop: 50 kr

Slipshållare S925 med golfklubba 6,4g

Utrop: 150 kr

Parti guld 18K skadat 3,8g

Utrop: 1 100 kr

Läsplatta Samsung Galaxy tab2 GT-P5110 snr RV2D401QW2B med laddare och skydd

750 kr

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar 11st silver Lappmodell 110mm 142,2g

475 kr

Utrop: 425 kr

Kaffeskedar 6st silver modell Vasa en missfärgad 110mm 66,1g

200 kr

Utrop: 225 kr

Parti silver skadat 66,6g

150 kr

Utrop: 200 kr

Plockgaffel silver 135mm 11,6g

125 kr

Utrop: 50 kr

Bordsknivar 6st silver Chippendale 203mm 345,7g

1 500 kr

Utrop: 750 kr

Bordsskedar 6st silver Chippendale 181mm 228g

900 kr

Utrop: 750 kr

Bordsgafflar 6st silver Chippendale 178mm 194,8g

1 500 kr

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar 7st silver modell Haga 124mm 99,4g

300 kr

Utrop: 300 kr

Kamera Sony DSC-WX50 snr7502748 med laddare

250 kr

Utrop: 250 kr

Fickur Illinois watch Co nr1729584 double

600 kr

Utrop: 375 kr

Fickur Omega två boetter silver S800 nr7908354 ngt skadad urtavla

375 kr

Utrop: 200 kr

Fickur Hamilton double förgylld 14K nrH772761

475 kr

Utrop: 375 kr

Fickur Howard double graverad nr1045629

175 kr

Utrop: 225 kr

Fickur Howard double graverad nr2394625

275 kr

Utrop: 225 kr

Fickur Waltham double nr276107 skadad boett

400 kr

Utrop: 500 kr

Fickur Elgin double nr6017679 små bucklor

400 kr

Utrop: 250 kr