Kedja S925 förgylld Venezia 70cm 10,7g
Utrop: 150 kr
Hänge S925 med stenar 2,6g
Utrop: 75 kr
Ring S925 med sten skev 2,7g
Utrop: 50 kr
Ring S925 med sten Ø19 6,4g
Armband silver Alton med stenar 17,5cm 25,6g
Utrop: 300 kr
Hänge silver med sten 1,6g
Ring silver med sten Ø18 3,1g
Hänge silver med sten 3,4g
Parti silver S925 skadat 40,8g
Brosch S835 med stenar 11,5g
Parti silver 830 skadat 7,1g
Hänge S835 med stenar skadad ögla 7g
Armband S835 18cm 10,1g
Utrop: 125 kr
Ring 14K defekt skena Ø17¼ 2,7g
Utrop: 600 kr
Fotlänk 18K 25,5cm 2,4g
Utrop: 700 kr
Örhängen 18K ett par 2,6g
Utrop: 1 000 kr
Parti guld 18K oädelt hänge trasig kedja 4,2g
Utrop: 800 kr
Brosch/Hänge 18K med pärlor 5,6g
Utrop: 2 100 kr
Parti guld 14K skador finns 10,0g
Utrop: 2 200 kr
Armband 18K X-länk 19cm 14,6g
Utrop: 4 100 kr
Tisdag 17 feb 2015