1221 - 1240 av 1 392
1...616263...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 februari 2015

Klubbad för

Kedja S925 förgylld Venezia 70cm 10,7g

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge S925 med stenar 2,6g

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 med sten skev 2,7g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 med sten Ø19 6,4g

Utrop: 150 kr

Armband silver Alton med stenar 17,5cm 25,6g

350 kr

Utrop: 300 kr

Hänge silver med sten 1,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring silver med sten Ø18 3,1g

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge silver med sten 3,4g

175 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 skadat 40,8g

150 kr

Utrop: 150 kr

Brosch S835 med stenar 11,5g

225 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver 830 skadat 7,1g

100 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S835 med stenar skadad ögla 7g

100 kr

Utrop: 50 kr

Armband S835 18cm 10,1g

Utrop: 125 kr

Ring 14K defekt skena Ø17¼ 2,7g

Utrop: 600 kr

Fotlänk 18K 25,5cm 2,4g

550 kr

Utrop: 700 kr

Örhängen 18K ett par 2,6g

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K oädelt hänge trasig kedja 4,2g

800 kr

Utrop: 800 kr

Brosch/Hänge 18K med pärlor 5,6g

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 14K skador finns 10,0g

Utrop: 2 200 kr

Armband 18K X-länk 19cm 14,6g

Utrop: 4 100 kr