Avslutad | Pant – Tisdag 17 februari 2015
Klubbad för
Halskedja 18K 4,8g 47,5cm med 4 berlocker, med stenar varav många stenar saknas, missfärgad
Exakt damur med boett 14K och länkar 18K brv22,2g, manuell, repig, slitage, serienummer 104414
Damur med boett 14K och Bismarcklänkar 18K brv18,2g, manuell, repig, slitage, missfärgningar, lackskador, serienummer 23000-5