Avslutad | Pant – Tisdag 17 februari 2015
Digitalkamera Canon EOS 350D DS126071 serienr: 1430719829, Objektiv Canon 18-55MM serienr: 1230568813, Objektiv Sigma DL Zoom 75-300MM 1:4-5,6 serienr: 4110673, bruksslitage, i väska med laddare
Laptop Lenovo ideapad S215 11,6'' serienr: UB02292368 i kartong med strömsladd, trådlös mus och manual, Lösenordslåst
Laptop Lenovo G505 15,6'', Windows 8, serienr: CB27165079, i kartong med laddare och manual, Lösenordslåst
Laptop HP Pavilion Touch HP15-B14EO, serienr: 5CD3133RZQ, Windows 8, Intel core i3, i väska med laddare
Gouache, Ingbritt Irene Lagerberg, papper ca.24x20cm, (41x35cm inkl. ram), monogramsignerad ii
Litografi, Madeleine Pyk f. 1934, 30x43cm (44x57cm inkl. ram), EA signerad M Pyk, vågigt blad möjligen fukt påverkan
Visa varaKonst Måleri
Litografi, Madeleine Pyk f. 1934, 43x31cm (58x44cm inkl. ram), EA signerad M Pyk, vågigt blad möjligen fukt påverkan
Visa varaKonst Måleri
Litografi, Madeleine Pyk f. 1934, "Yvette" 43x31cm (58x44cm inkl. ram), EA signerad M Pyk, vågigt blad möjligen fukt påverkan
Visa varaElektronik TV-apparater
TV IKEA 32'' serienr: Z1306032594 modellnr: L32U4010FNE i kartong med strömsladd, manual, fjärrkontroll och väggfäste