621 - 640 av 1 392
1...313233...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 februari 2015

Klubbad för

Digitalkamera Canon EOS 350D DS126071 serienr: 1430719829, Objektiv Canon 18-55MM serienr: 1230568813, Objektiv Sigma DL Zoom 75-300MM 1:4-5,6 serienr: 4110673, bruksslitage, i väska med laddare

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Laptop Lenovo ideapad S215 11,6'' serienr: UB02292368 i kartong med strömsladd, trådlös mus och manual, Lösenordslåst

650 kr

Utrop: 500 kr

Laptop Lenovo G505 15,6'', Windows 8, serienr: CB27165079, i kartong med laddare och manual, Lösenordslåst

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Laptop HP Compaq CQ58, serienr: 5CG32910XS, Windows 8, i kartong med laddare

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Laptop HP Pavilion Touch HP15-B14EO, serienr: 5CD3133RZQ, Windows 8, Intel core i3, i väska med laddare

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Gouache, Ingbritt Irene Lagerberg, papper ca.24x20cm, (41x35cm inkl. ram), monogramsignerad ii

850 kr

Utrop: 800 kr

Litografi, Madeleine Pyk f. 1934, 30x43cm (44x57cm inkl. ram), EA signerad M Pyk, vågigt blad möjligen fukt påverkan

Litografi, Madeleine Pyk f. 1934, 43x31cm (58x44cm inkl. ram), EA signerad M Pyk, vågigt blad möjligen fukt påverkan

Litografi, Madeleine Pyk f. 1934, "Yvette" 43x31cm (58x44cm inkl. ram), EA signerad M Pyk, vågigt blad möjligen fukt påverkan

Blandteknik, Hans Arnold 1925-2010, 46x44 (60x57cm inkl. ram), signerad Arnold

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Elektronik TV-apparater

TV IKEA 32'' serienr: Z1306032594 modellnr: L32U4010FNE i kartong med strömsladd, manual, fjärrkontroll och väggfäste

700 kr

Utrop: 400 kr

Örhängen, med stenar 18K 1,2g något skev

300 kr

Utrop: 375 kr

Ring, med diamant 0,12ct 18K Ø15 1/2 2,8g skev

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring, graverad 18K Ø17 1,9g

Utrop: 500 kr

Armband, S925 graverad 13,7g 20cm

Utrop: 200 kr

Manschettknappar, med sten 925 12,2g

Utrop: 300 kr

Hänge, S925 2,9g

Utrop: 75 kr

Smycken Herring

Ring, graverad 18K Ø21 1/2 4,6g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, Pansar 18K 2,5g 55cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Hänge, graverad defekt ögla, 4,9g

Utrop: 1 400 kr