1081 - 1100 av 1 126
1...54555657 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 februari 2015

Klubbad för

Armband 18K 4,5g 20cm defekt trasig säkerhetskedja

Utrop: 1 300 kr

Brosch 18K 4,2g med pärla defekt liten buckla

Utrop: 1 100 kr

Ring S925/18K brv 3.5g graverad

Utrop: 175 kr

Örhängen ett par 18K brv 2,0g vitguld med sten samt silverstoppar

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 1,1g vitguld med stenar

450 kr

Utrop: 325 kr

Smycken Herring

Ring, 18K Ø20 ¼ 14,6g med stenar, trefärgad

Utrop: 4 500 kr

Halskedja 18K 1,2g 41cm vitguld

400 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja 18K 3,1g 42cm vitguld

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring 18K Ø16 ¼ 3,5g vitguld med stenar

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K 0,8g 1 Hänge buckligt 1 Udda Örhänge utan stopp

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par S925 1,9g med stenar

200 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S830 1,7g "Jungfrun"

Utrop: 50 kr

Halskedja S925 2,1g med hänge med sten

75 kr

Utrop: 50 kr

Fritid, frimärken olika valörer, ett blad med ca 25st svenska ostämplade frimärken, ett blad med ca 19st svenska ostämplade frimärken.

375 kr

Utrop: 50 kr

Seiko, herrur Sports 5 Automatic, dag, datum, kompass, water resist 200m, Snr: 900042, stål, med länk i stål 18cm 2st extra länkbitar viklås.

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Silver, 4st myntliknande föremål brv 72,2g femkronor från 1955

125 kr

Utrop: 150 kr

Seiko, herrur SQ quartz, batteribyte krävs, stål, datum, repor på glaset Snr: 152460, med länk i stål 18cm viklås

250 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Gant

Gant, herrur modell Ashton, stål, kronograf, datum, batteribyte krävs, med gummiarmband

850 kr

Utrop: 600 kr

Knivar, nysilver 13st 1245,0g varav 9st 244mm, 4st 215mm.

50 kr

Utrop: 75 kr

Bägare med lock, S830 480,5g graverad höjd 15cm.

1 900 kr

Utrop: 1 400 kr