Avslutad | Pant – Tisdag 3 februari 2015
Klubbad för
Fritid, frimärken olika valörer, ett blad med ca 25st svenska ostämplade frimärken, ett blad med ca 19st svenska ostämplade frimärken.
Seiko, herrur Sports 5 Automatic, dag, datum, kompass, water resist 200m, Snr: 900042, stål, med länk i stål 18cm 2st extra länkbitar viklås.
Seiko, herrur SQ quartz, batteribyte krävs, stål, datum, repor på glaset Snr: 152460, med länk i stål 18cm viklås
Klockor Gant
Gant, herrur modell Ashton, stål, kronograf, datum, batteribyte krävs, med gummiarmband