1021 - 1040 av 1 126
1...515253...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 februari 2015

Klubbad för

Ring, vitguld 18K med diamanter 1x ca 0,16ct, 6x ca 0,02ct, 2x ca 0,01ct Ø18 ½ 5,9g repig på utsidorna.

Utrop: 2 900 kr

Ring, 18K Ø20 4,8g graverad

Utrop: 1 300 kr

Ring, 18K Ø16 ¾ 3,4g graverad

Utrop: 950 kr

Halskedja Bismarck 18K 11,0g 44cm defekt trasigt lås

Utrop: 3 100 kr

Vristlänk Pansar 18K 8,0g 27,5cm defekt trasigt lås

Utrop: 2 300 kr

Halskedja Singapore 18K 2,1g med hänge 43,5cm

Utrop: 600 kr

Halskedja Ärtlänk 18K 2,1g med hänge 42cm

Utrop: 600 kr

Ring 18K Ø19 7,6g graverad

Utrop: 2 000 kr

Halskedja 23K 15,2g med hänge

4 700 kr

Utrop: 5 600 kr

Halskedja 23K 3,8g med hänge 40cm

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Armband 23K 15,2g 17cm med berlock

Utrop: 5 600 kr

Halskedja Singapore 18K 1,3g 42-45cm

300 kr

Utrop: 350 kr

Ring 23K Ø17 3,8g tredelad skev i skenan

Utrop: 1 300 kr

Armband, 20K Ø6cm 12,1g stelt

Utrop: 3 700 kr

Armband, 20K Ø6cm 12,1g stelt

Utrop: 3 700 kr

Armband Bismarck 18K 2,8g 19cm med 3st berlocker

Utrop: 800 kr

Ring 18K Ø18 ¾ 2,7g graverad

Utrop: 800 kr

Parti guld 18K 5,5g 2st Halskedjor trasiga samt 1st Hänge defekt

Utrop: 1 500 kr

Klockor Calvin Klein

Calvin Klein, Herrur stål, quartz, modell K2G211, Ø43mm, repor skador på glas med svart läderarmband

Utrop: 350 kr

Jet Set, herrur modell Central Park, stål, quartz, kronograf, datum, Snr: J1211, med svart läderarmband

300 kr

Utrop: 350 kr