Avslutad | Pant – Tisdag 3 februari 2015
Klubbad för
Ring, vitguld 18K med diamanter 1x ca 0,16ct, 6x ca 0,02ct, 2x ca 0,01ct Ø18 ½ 5,9g repig på utsidorna.
Klockor Calvin Klein
Calvin Klein, Herrur stål, quartz, modell K2G211, Ø43mm, repor skador på glas med svart läderarmband