361 - 380 av 578
1...181920...29 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 26 januari 2015

Klubbad för

Högtalarsystem, Edifier S530D, serienummer 462002596330, med fjärrkontroll och diverse sladdar, i originalkartong

700 kr

Utrop: 550 kr

Belysning Övrigt

Takkrona, detaljer skeva, el/stearin, med prismor, (några prismor skadade, några saknas)

950 kr

Utrop: 550 kr

Fritid Sport

Flugfiskespö, Guideline 8,9" #4, nedre korkdel på skaftet saknas, i fodral, med rulle

450 kr

Utrop: 550 kr

Elbas ESP, Indonesien, modell F-104, serienummer IR0428625, repor och lackskador, utan fodral

Utrop: 850 kr

Hänge S925 3,2g

Utrop: 100 kr

Parti silver S925 26,7g defekt

125 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S835 1,2g, med sten

150 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy Core plus, modell SM-G350 serienummer RV1DC0F5QLX, Imei: 358495051828622/01, 3G, ANDROID 4.2. med laddare och headset i originalkartong

500 kr

Utrop: 425 kr

Tårtgafflar 4st S830 70,4g 139mm, modell Prinsess

425 kr

Utrop: 225 kr

Moccaskedar 9st, S830 82,4g 105mm, modell Prinsess

225 kr

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar 7st S830 106mm 85,6g, Fyrklövern (olika blommotiv)

250 kr

Utrop: 275 kr

Klockor Festina

Festina, damur, F16377, quartz, datum, safirglas, stål, originallänk, viklås, i box

325 kr

Utrop: 300 kr

Parti silver S830 47,8g graverat/defekt

150 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen 1 par S925, defekt, snurrebussar saknas

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 1,9g Ø18½

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 1,8g Ø15½ med stenar

100 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja S835 5,2g 36cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia S925 5,5g 41cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Bordsbestick 12st S830 (6 Knivar 207mm 6 Gafflar 168mm) modell Uppsala brv630,2g

2 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Kaffeskedar 10st S830 110mm modell Uppsala 136,7g

450 kr

Utrop: 425 kr