Avslutad | Pant – Måndag 26 januari 2015
Klubbad för
Högtalarsystem, Edifier S530D, serienummer 462002596330, med fjärrkontroll och diverse sladdar, i originalkartong
Belysning Övrigt
Takkrona, detaljer skeva, el/stearin, med prismor, (några prismor skadade, några saknas)
Elbas ESP, Indonesien, modell F-104, serienummer IR0428625, repor och lackskador, utan fodral
Mobiltelefon Samsung Galaxy Core plus, modell SM-G350 serienummer RV1DC0F5QLX, Imei: 358495051828622/01, 3G, ANDROID 4.2. med laddare och headset i originalkartong