Avslutad | Pant – Tisdag 13 januari 2015
Klubbad för
Brosch blomma design Wiwen Nilsson S925 20,3g, förgylld, stämplad B9/ 1952 AN Wiwen Nilsson Sterling Sweden, med originalask