961 - 980 av 1 006
1...48495051 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 januari 2015

Klubbad för

Halskedja Pansar S925 91,6g 51cm

300 kr

Utrop: 350 kr

Serviettring S830 11,6g, med gravyr Fredric

50 kr

Utrop: 50 kr

Gafflar 2st S875 32,4g 153mm, engelska stämplar

125 kr

Utrop: 125 kr

Barnbestick S800 34,1g 138mm, sked och barngaffel

150 kr

Utrop: 125 kr

Brosch blomma design Wiwen Nilsson S925 20,3g, förgylld, stämplad B9/ 1952 AN Wiwen Nilsson Sterling Sweden, med originalask

4 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Set med fat, sockerskål och gräddkanna i silver S925 201,3g

650 kr

Utrop: 750 kr

Saltkar med sked silver S830 52,2g 3,5cm, med insats i glas

250 kr

Utrop: 150 kr

Bägare silver S830 90,6g 11cm, med gravyr, förgylld insida

275 kr

Utrop: 275 kr

Sked S800 22,2g 146mm, med gravyr, engelskt silver

50 kr

Utrop: 75 kr

Skedar 4st S800 61,9g 109mm, med sjöjungfrustämpel, engelskt silver

325 kr

Utrop: 200 kr

Skedar 2st S800 29,1g 102mm, med snäckstämpel, engelskt silver

225 kr

Utrop: 100 kr

Sockertång Rosen S830 12,5g 78mm

100 kr

Utrop: 50 kr

Sked Rosen S830 10,1g 118mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Sked Rosen S830 12,4g 116mm, sned i skaftet

75 kr

Utrop: 50 kr

Påfösare S830 18,1g 111mm

100 kr

Utrop: 75 kr

Såsslev silver S830 84,7g 178mm

275 kr

Utrop: 275 kr

Supkopp silver S830 24,2g 4cm, med förgylld insida

75 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 9,2g, med stenar, skruvmodell

375 kr

Utrop: 50 kr

Minnesmedalj S925 117,4g, Stockholms Enskilda Bank 1856-1956, i originalbox

375 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja Pansar med hänge hjärta S925 6g 41cm

Utrop: 100 kr