861 - 880 av 1 006
1...434445...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 januari 2015

Klubbad för

Ring 18K med sten Ø17¼ 4,8g

Utrop: 1 500 kr

Kedja 18K Pansar 36cm 1,5g

Utrop: 375 kr

Ring 18K Ø18½ 1,4g

375 kr

Utrop: 450 kr

Ring 18K Ø17½ 4,4g

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 8,8g Ø19½, med gravyr

Utrop: 2 200 kr

Smycken Herring

Klackring 18K 10,5g Ø23, med röd sten, med gravyr, mindre repor förekommer på stenen

Utrop: 2 600 kr

Ring 14K 2,6g Ø16½, defekt, en pärla saknas, skev skena

Utrop: 500 kr

Ring vitguld 14K 2,6g Ø18, med sten, defekt, stenen är lös och skadad, skev skena

Utrop: 500 kr

Ring 18K 2g Ø17, med sten, skev skena, stämplad B9/ 1952

600 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K 3,3g Ø15½, med stenar och pärlor, stämplad G9/1957

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring 18K 6,7g Ø16¾, med grön sten

Utrop: 1 700 kr

Ring 14K 2,5g Ø16½, med grön sten

400 kr

Utrop: 450 kr

Örhänge clips udda 14K 1,7g, med pärla

Utrop: 250 kr

Smycken Herring

Ring 18K 3g Ø19½, med diamant 1xca0,01ct, skev skena

Utrop: 750 kr

Slipsnål 18K 2,4g ca6cm, med pärla, stopper i okänd metall

Utrop: 600 kr

Hänge 14K 2g, motiv Jungru Maria /Jesus

Utrop: 400 kr

Örhängen ett par 14K 3,7g, med gröna stenar

850 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen ett par vitguld 14K 1,4g, med vita och blå stenar

325 kr

Utrop: 275 kr

Ring 14K 2,1g Ø17, skev skena

Utrop: 400 kr

Hänge 14K 1,3g, defekt, ögla saknas

Utrop: 250 kr