Akvarell Kenneth Lindgren 23,5x34cm djurmotiv
Utrop: 75 kr
Akvarell Kenneth Lindgren djurmotiv 25x40cm naggad ram
Elgitarr Schecter C-1 i mjukt fodral snr:L08041206
Ring 21K skadad 2,6g
Utrop: 750 kr
Collier S925 stelt skadad 16,9g
Ring S925 med stenar Ø18½ missfärgad 5,6g
Utrop: 200 kr
Hänge S925 med sten 4,4g
Utrop: 150 kr
Ringar 2st 18K graverade 7,9g
Utrop: 2 000 kr
Ring 8K skadad 1g
Utrop: 125 kr
Armband S830 med stenar 18,5cm 17,4g
Utrop: 425 kr
Ring S835 skadad 1,5g
Utrop: 50 kr
Halskedja 18K Pansar 60cm 3,9g
Utrop: 1 000 kr
Hänge 18K med pärla 5,3g
Utrop: 1 500 kr
Örhängen 18K med stenar utan stopper 2,3g
Utrop: 550 kr
Kedja 18K Ankar 43cm 1,9g
Utrop: 500 kr
Hänge 18K Hjärta Pernilla Wiberg 0,9g
Utrop: 300 kr
Omega Damur 18K graverad datum quartz/går ej snr54643759 med läderarmband
Omega Damur 18K quartz/går ej datum förgyllt armband S925/slitet
Ringar 3st 18K graverade 14,8g
Utrop: 3 700 kr
Omega Fickur två boetter S800 snr6391310 med oädel kedja
Utrop: 375 kr
Måndag 12 jan 2015