Avslutad | Pant – Måndag 5 januari 2015
Madison, damur kronograf stål glasring med stenar med brunt läderarmband går ej batteribyte krävs
Mobiltelefon Apple Iphone 5S guld ME434KS/A, Serienummer: SF18LT6XAFFGC, IMEI: 358685058627361 64GB oanvänd i orginalkartong med hörlurar saknar usb kabel uppvisat kvitto operatör okänd
Digitalkamera Pentax Optio S7 Serienummer: 1709314, med minneskort, laddare och liten väska
Elektronik Film
Elektronik, Behringer CMD Studio 4A, USB-spelare med mixerbord serienummer: S1300011809, med strömkabel och USB-kabel samt manual i originalkartong
Mobiltelefon Samsung Galaxy Trend Plus Serienummer:359702052781059 modell GT-S7580 svart i oöppnad kartong
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S4, Snr: RF1D46L1YTF, IMIE: 356845055902546 vit, repor och små sprickor på skalet bak, med laddare, olåst
Instrument, Elgitarr Epiphone, modell Les Paul 100, made in Indonesia, Snr: 11102301236, med små skador på lacken i mjukt fodral