1021 - 1040 av 1 345
1...515253...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 december 2014

Klubbad för

Kaffeskedar 6st i silver S830 65,2g 116mm graverade

250 kr

Utrop: 250 kr

Teskedar 6st i silver 93,5g 115mm missfärgade, graverade

300 kr

Utrop: 350 kr

Herrur Seiko i stål, quartz, kronograf, datum, referensnr 7T32-7C60, serienr 575391 ca 20cm Seiko-märket i urtavlan har lossnat

250 kr

Utrop: 75 kr

Herrur Lotus 15110 i stål, quartz, kronograf, går ej, datum, repigt glas, ca 18cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Gant

Herrur Gant 1092 i stål, quartz med läderarmband

1 000 kr

Utrop: 375 kr

Apple iPhone 4S A1387 16GB IC: 579C-E2430A enstakta repa, låst till okänd operatör, skada i telefonen i högra hörnet, inga tillbehör medföljes

850 kr

Utrop: 125 kr

Telefon Nokia Lumia 1020 IMEI 357254052295989 med laddare, låst till okänd operatör, okänt lösenord, i behov av återställnig, glapp i simkortslucka, något repig

550 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Glasfågel Studiolasi oy signerad Studiolasi oy 1991 Finland J. Terhomaa höjd ca 11cm, längd ca 16cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Glasfågel Oiva Toikka Nuutajarvi iittala Finland signerad höjd ca 12cm, längd ca 21cm

1 200 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, Glasfågel Oiva Toikka Nuutajarvi iittala Finland signerad höjd ca 13cm, längd ca 17cm

900 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, Glasfågel Oiva Toikka Nuutajarvi iittala Finland signerad höjd ca 6cm, längd ca 8,5cm

700 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Glasfågel O. Toikka Nuutajarvi iittala Finland signerad höjd ca 5cm längd ca 8cm

475 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Glasfågel Studiolasi höjd ca 10cm, längd ca 12,5cm

600 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Glasfågel Studiolasi oy Finland höjd ca 13cm, längd ca 15cm

425 kr

Utrop: 125 kr

Laptop Acer Aspire V3 772G VA73 Serienummer: NXM74ED037321024197200 Oanvänd i orginalförpackning med samtliga tillbehör

3 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Fritid Cyklar

Cykel Cannondale CAAD 10 Serienummer 40T08001244 slitage

5 200 kr

Utrop: 6 000 kr

Herrur Baldessarini Muc 2010 i stål, quartz, kronograf, datum, gummilänk med box samt ytterkartong tidtagningen återställs inte korrekt

500 kr

Utrop: 600 kr

Mynt Tacka

Fickur S800 Galonne serienummer 56800, manuell, graverad, sliten

225 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja Pansar S925 48cm 2,1g

Utrop: 75 kr

Halskedja Venezia S925 45,5cm 3g

50 kr

Utrop: 75 kr