Avslutad | Pant – Måndag 1 december 2014
Digitalkamera Sony Alfa 100, serienummer 2014173, objektiv Sony 18-70mm 3,5-5,6 serienummer 2286769, med batteri, minneskort Hama 8GB och laddare
Akustisk gitarr Bjärton, modell Maria, serienummer 225525, stötskador och repor, utan fodral
Konst Skulpturer
Skulptur, Kosta Boda, modell Brains, 7,5cm , signerad B. Vallien, 1099862, med belysning
Mobiltelefon Samsung Galaxy S4 modell GT-I9505, IMEI: 355172058323740, med batteri, laddare och bruksanvisning i originalkartong, låst till 3, oanvänd
Mobiltelefon Sony Xperia M C1905, serienummer YT910NKSPB, IMEI 35096105-537693-2, med batteri, laddare och bruksanvisning i originalask, oanvänd, kan vara operatörslåst
iPhone 4, Apple, serienummer 841255TBA4S, IMEI 012752002257121. med laddare, hela bakstycket spräck, glasbitar saknas, på/av knappen trög
Mobiltelefon Sony Xperia X8, IMEI 012448009885051, med batteri, laddare, extra skal och bruksanvisning i originalkartong