1421 - 1440 av 1 474
1...71727374 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 december 2014

Klubbad för

Örhängen ett par Silver S830 3,3g, skruvmodell

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par Silver S830 1,8g, skruvmodell

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Silver S830 16,6g, 7,7cm inkl ögla 2cm bred, stämplad X9/1972

175 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Silver S830 5,2g, med sten, ca3,9x2cm inkl ögla

125 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Silver S800 8,7g, med sten skarabe som saknar färg, ca3,7x1,7cm inkl ögla

125 kr

Utrop: 50 kr

Ring Silver S835 7g Ø17, med sten

200 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Silver S835 7g, öppningsbar medaljong, missfärgad

50 kr

Utrop: 50 kr

Brosch Silver S830 4,5g, stämplad G9/ 1957, ca 3,5x3,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Brosch Silver S830 3,9g, ca3,6x2,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring Silver design Gussi S830 2,2g Ø17, stämplad S9/1968

550 kr

Utrop: 75 kr

Ring förgylld Silver S835 2,2g Ø17, med stenar, sliten förgyllning

50 kr

Utrop: 50 kr

Brosch Silver S830 8g, missfärgad, ca 4,3x4,3cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par Silver S830 3,9g, med stenar, stämplade D9/1954

175 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par Silver S830 10,9g, med stenar, skruvmodell

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring förgylld Silver S830 2,8g Ø17½, med stenar, nött förgyllning. liten skada i skena

150 kr

Utrop: 50 kr

Armband Pansar Silver S830 8,7g 19,5cm, med 4 berlocker varav en av annat material och en med emalj, sliten, det finns plats för ytterligare en berlock

75 kr

Utrop: 50 kr

Armring Silver S830 27,4g Ø6cm, öppningsbar, skev, missfärgad

125 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par Silver S830 3g, skruvmodell

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring förgylld Silver S830 2,6g Ø17½, med stenar, nött förgyllning, skev

200 kr

Utrop: 50 kr

Ring Silver S830 4g Ø17, skadad sten, med gravyr

75 kr

Utrop: 50 kr