Avslutad | Pant – Tisdag 16 december 2014
Klubbad för
Collier Wiwen Nilsson S925 32,5g 50cm, ringar och stavar, en rundslipad facetterad bergkristall Øca3cm, kristallen är i mycket god kondition utan synliga nagg eller repor, signerad Wiwen Nilsson AN Z9/1974