661 - 680 av 1 474
1...333435...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 december 2014

Klubbad för

Brosch S925, 4,4g

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925, 2,8g Ø17

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925, 0,8g

Utrop: 50 kr

Örhängen S925, 1,8g

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Mats Jonasson, Målerås, längd 16,8cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Tillbehör

Effektpedal Digitech RP500, snr.10003448, med strömsladd och manual

800 kr

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Bleckblås

Flygelhorn Antoine Courtois 157, snr.29158, i fodral

6 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Träblås

Sopransaxofon Yanagisawa S991, snr.00262547, i fodral

12 200 kr

Utrop: 3 000 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, snr.E696351, lackskador, i hårt fodral

4 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Elbas Yamaha BB414, snr.000083045, i mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr Epiphone Gibson special, snr.J97100282, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr ESP, ltd, EC-256, snr.I0805139, i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr J&D Brothers, JD-EG3, snr.YAFG2741, saknar bakplatta, i mjukt fodral

475 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk gitarr Squier SD-3NAT, snr.CS03120623, lackskador, baksida släppt från sargen på ett ställe, i mjukt fodral

200 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr Schecter, Damien elite FR, Diamond series, snr.w10061034, bakplatta saknas, lackskada vid hålet, i hårt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Konst Affisch

Litografi Lars Norrman 61/200, 34x42cm, i ram och glas

100 kr

Utrop: 125 kr

Tryck Ola Billgren, 38x47cm, i ram och glas

275 kr

Utrop: 50 kr

Litografi Waldemar Sjölander, 20/30, 1945, 47x32cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Litografi Bengt Ågren, Regatta, 123/360, 31x47cm, i ram och glas

100 kr

Utrop: 75 kr

Färglitografi Thage Nordholm (1927-1990), 190/310, 50x64cm, i ram och glas

Utrop: 1 000 kr