621 - 640 av 1 474
1...313233...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 december 2014

Klubbad för

Konst Skulpturer

Kopp, design house stockholm, höjd 7,2cm, nagg på handtag

Utrop: 50 kr

Jardinjär S830, 589,4g 48cm, Hallberg 1907, med glasinsats skadad,

3 300 kr

Utrop: 3 600 kr

Sparbössa, metall, längd 14cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar S925, 167g 112mm, modell Slottsbarock

Utrop: 600 kr

Fritid Verktyg

Kaffeskedar 6st S830 81,7g 108mm, Lappmodellen

225 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Verktyg

Kaffeskedar 4st S830, 56,8g, graverade

150 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Kaffeskedar 12st S830, 188,4g, 118mm, modell Finnmyrten

475 kr

Utrop: 600 kr

Dosa S830, 82,1g, bucklor

225 kr

Utrop: 250 kr

Sked S830, 5,7g 82mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Koppar 2st S925, 57,8g, höjd 38mm

225 kr

Utrop: 225 kr

Parti silver 830, 63,5g, graverat, skadat

225 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeburk Holmegaard Arabica, Maria Berntsen, 40cl, trasig, i kartong

25 kr

Utrop: 50 kr

Soppslev S830, 123,9g, graverad

325 kr

Utrop: 375 kr

Tesil S830, 42,3g, graverad

200 kr

Utrop: 125 kr

Bakelsespade S830, 44,2g, graverad

175 kr

Utrop: 125 kr

Matskedar 2st S830, 102,2g 212mm, modell Snäck

250 kr

Utrop: 300 kr

Gafflar 2st S830, 24,2g 121mm, modell Snäck

100 kr

Utrop: 75 kr

Sockertång S830, 23g, graverad

75 kr

Utrop: 75 kr

Sockerströare S830, 49,2g, graverad

125 kr

Utrop: 150 kr

Matsked S830, 30,6g 201mm

75 kr

Utrop: 100 kr