921 - 940 av 969
1...46474849 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 december 2014

Klubbad för

Elektronik TV-apparater

Projektor TOSHIBA TDP-T90 serienummer: 34590479 med strömkabel, lite repig, linslock saknas.

475 kr

Utrop: 1 100 kr

Elektronik, Acer läsplatta 8GB, modell Iconia B1-710, Snr: 32507122415, IMEI: NTL1NEE003325116381500, laddare och manualer i box. Skadat repigt glas

225 kr

Utrop: 300 kr

Glas, 5st likörglas slipad fot, med vinrankamönster på kupan, höjd 110mm Ø47mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Glas, 5st likörglas slipade varav ett med litet nagg på kupan, höjd 94mm Ø50mm

Utrop: 75 kr

Elektronik Musik

Elektronik, hörlurar Koss modell Porta Pro i originalpåse

200 kr

Utrop: 175 kr

Kuriosa, Ljusstakar ett par Skultuna vitmetall No: 09 höjd 10cm Ø11,5cm

25 kr

Utrop: 200 kr

Solglasögon Ray-Ban Aviator modell RB3025 Large Metal W3236 metallbågar

475 kr

Utrop: 300 kr

Elektronik Musik

Grundig Freezz 10 Radiokasett med cd modell RRCD 4300

150 kr

Utrop: 100 kr

Örhänge ett udda 18K 0,4g

Utrop: 100 kr

Parti silver S925 9,6g 1st Ormlänk defekt vid lås 2st udda Örhängen

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 5,0g med stenar

225 kr

Utrop: 175 kr

Parti silver S925 22,8g 1st Armband saknar lås med 8st berlocker varav en är trasig

175 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S830 10,3g med camé och sten

100 kr

Utrop: 75 kr

Armband S830 3,2g 18cm defekt länk

Utrop: 50 kr

Armband Venezia S835 3,7g 18,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja S830 8,7g 43cm med stenar defekt saknar en sten

125 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S830 4,4g med sten defekt ögla

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge medaljong S830 4,8g

75 kr

Utrop: 50 kr

Hänge medaljong hjärta S835 5,5g defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge medaljong S835 2,7g förgylld

25 kr

Utrop: 50 kr