Avslutad | Pant – Tisdag 9 december 2014
Mobiltelefon, Apple Iphone 4 16GB MC603KS/A, serienr. 7R112BFAA4S, operatör Tele2, med skadad laddare
Certina, 18K herrur, quartz, datum, serienr. 158928968, graverad med länk i stål/doublé. sprucket glas.
Ljusstakar, S830 Bruttovikt 399,0g två st, Ceason Göteborg 1995, fylld botten, höjd 165mm
Klocktillbehör Övriga klockor
Väggpendyl, Westerstrand Töreboda förgylld, serienr. 56621 med nyckel och pendel, längd 52cm, skadad
Laptop, HP Ultrabook HP6-1102SO, serienr. CND2380WHS, Windows 8, låst med lösenord, med laddare
Elektronik Spel
Spelkonsoll, Sony Playstation 3 Slim 160GB, serienr. 03-27459172-574963 med trådlös handkontroll, bruksanvisning samt kablage.
Gitarr, Celebrity by Ovation CC67, halvakustisk serienr. 235934, lackskador i hårt fodral med nyckel