Gafflar 8st modell Olga GAB 175mm Silver S830 319,9g, bruksslitage, i tygfodral
Utrop: 1 000 kr
Kaffeskedar 6st modell Rosen GEWE 109mm Silver S830 61g, i ask
Utrop: 200 kr
Teskedar 6st modell Rosen 114mm Silver S835 83g, något missfärgade, i ask
Utrop: 900 kr
Kaffeskedar 5st modell Svenska Floran GEWE 99mm-104mm Silver S830 46,2g
Utrop: 150 kr
Teskedar 7st modell Svenska Floran GEWE 110mm Silver S830 78,9g
Parti Silver S830 45,3g med sten, defekt och graverat
Utrop: 125 kr
4 Hängen 1 Halskedja Silver S830 6,3g 39cm
Utrop: 50 kr
Halskedja Singapore Silver S925 2,6g 42,5cm
Utrop: 75 kr
Halskedja Silver S925 10,7g 44,5cm
Utrop: 275 kr
Armband Silver S925 4,4g 18,5cm
Utrop: 450 kr
Medaljong Silver S925 6,7g, små repor
Hänge tvåfärgat Silver S925 3,2g, med sten
Armband Silver S925 5,3g 19,5cm
Halskedja Pansar Silver S925 1,9g 42cm
Hänge D Silver S925 0,6g
Hänge C Silver S925 0,5g
Hänge J Silver S925 0,4g
Hänge kors Silver S925 1,2g
Armband S925 3,4g 17,5cm
Utrop: 100 kr
Armband S925 7,8g 18,5cm
Tisdag 25 nov 2014