Avslutad | Fashionabla – Torsdag 20 november 2014
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB3407 003/32 5814, bågar i vitmetall, mörk grå glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, GUCCI, grå genomskinliga bågar i plast, grå glas, putsduk, etui
Kläder Skor
STÖVLETT, PRADA, grått läder, dragkedja vid hälen, stl 37, klack 11cm, platå 2cm, skinnet har lite repor,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, grå monogram vernis, ljusbeige läder, 22x18x10 cm, avtagbar axelrem. Märkt MI 0032 ( mars 2002).
Kläder Skor
SKOR, MISS SIXTY, svart skinnlack, vitmetall spänne, klack 10cm, platå 2cm, stl 39, liten skada i skinnet på ena klacken,
VÄSKA, SONIA by Sonia Rykiel, leopard mönsrad fuskpäls med mellanbrunt läder, 34x20x12 cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
SJAL, KENZO, mönstrad sjal, 175x68cm, rutig med blommor i grå/brunt, grönt. några tråddragningar,
VÄSKA, LONGCHAMP, Le Pliage, beige nylon med applikationer i cerise, turkos, grön, brunt läder, 29x26x20 cm.
Kläder Skor
PUMPS, CHRISTIAN LOUBOUTIN, svart lädet, röd sula, stl 37, klack 13cm, platå 3cm, skopåse.
ARMBAND, HERMÈS, Bracelt Kelly double, brnt läder, spänne i gulmetall, stl S, smyckespåse, originalask
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, ljusbeige läder med gulmetall detaljer, 30x32x6 cm, avtagbar axelrem, dustbag, slitage.
VÄSKA, LONGCHAMP, Roseau Tote Bag, beige läder med leopard mönstrat foder, 34x24x11 cm, ustbag.
ARMBAND, HERMÈS, Cilc-Clac, svart emalj, guldpläterad, stl GM (6,5 cm), smyckespåse samt originalask.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, CÉLINE, vintage, mörkbrunt läder med ulmetall detaljer, bredd 2 cm, längd 75-80 cm.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, vintage, marinblått läder, blå/rö tyg rand, spänne i gul/ vitmetall, bredd 3 cm, längd 70-75 cm.
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, mocka sandalett med nitar, klack 12 cm, sula 1,5 cm stl 38 1/2, svart, beige, vin, brun, skopåse samt kartong.