Kaffeskedar 12st S830 Norska 114mm 129g
Utrop: 375 kr
Kaffeskedar 10st S830 Carl Philip 120mm 157,9g
Utrop: 500 kr
Ring 9K graverad 2,2g
Utrop: 250 kr
Ring 18K graverad 10,3g
Utrop: 2 400 kr
Serveringssked S830 195mm 45,2g
Utrop: 150 kr
Serveringssked silver Rosmodell 127mm 15,5g
Utrop: 75 kr
Sockertång silver 120mm 25,2g
Utrop: 100 kr
Bordsskedar 5st silver graverade 209,1g
Utrop: 600 kr
Väggspegel förgylld 40x98cm spegelglas 29,5cmx55,5cm liten skada höger sida
Utrop: 300 kr
Färglitografi Kjell Sundberg 93/195 46cmx61cm
Målning C.I Öfverbeck 45,5x61cm
Utrop: 200 kr
Elgitarr Peavey Raptor Plus HSH ngt repig med ställ
Gitarrförstärkare Peavey NanoValve snrOLHK0085 med sladdar
Solglasögon RayBan RB3447 001 5021 i fodral
Elgitarr Levin spricka i hals i skadat fodral
Kristallskål Ø18cm H11cm naggad
Utrop: 50 kr
Glasvas rund H13,5cm
Vas Orrefors Fleur H19cm Ø12cm
Vas Orrefors Residence H15,5cm Ø9,5cm
Skål Orrefors Residence H8cm Ø12cm naggad
Måndag 3 nov 2014