341 - 360 av 544
1...171819...28 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 3 november 2014

Klubbad för

Figurin, Goebel, höjd 16,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Goebel, höjd 14,5cm, gåsapåg

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Laholm Ø15,5cm höjd 8cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Vas, Laholm, höjd 13cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Krus 2st, Töreboda, design Matz, höjd 9cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Krus, Töreboda Ø12cm, höjd 12cm, några nagg

50 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Nittsjö, höjd 17cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Bavaria, höjd 22cm, spricka vid öppningen

50 kr

Utrop: 75 kr

Solglasögon Ray Ban, modell RB2140 Wayfarer 1109/32, special series #7, i fodral

1 300 kr

Utrop: 300 kr

Plånbok Mulberry, trasig flärp på en dragkedja inuti, nr 277317

400 kr

Utrop: 500 kr

Konst Skulpturer

Boråsknalle på träsockel, höjd ca 10cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Konst Skulpturer

Knalle höjd ca 6cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Konst Skulpturer

Knalle höjd ca 6cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 4,8g Ø19½, med stenar

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring S925 5,7g Ø17½, små bucklor

75 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 13,4g Ø18½, med stenar

Utrop: 500 kr

Halskedja S925 5,9g 70cm, design Tomas Sabo

200 kr

Utrop: 150 kr

Hänge S925 2,0g, Tomas Sabo

125 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 3,2g, Tomas Sabo

125 kr

Utrop: 125 kr

Armband S925 6,5g 20cm, Tomas Sabo

150 kr

Utrop: 200 kr