Figurin, Goebel, höjd 16,5cm
Utrop: 50 kr
Figurin, Goebel, höjd 14,5cm, gåsapåg
Utrop: 75 kr
Skål, Laholm Ø15,5cm höjd 8cm
Vas, Laholm, höjd 13cm
Krus 2st, Töreboda, design Matz, höjd 9cm
Krus, Töreboda Ø12cm, höjd 12cm, några nagg
Vas, Nittsjö, höjd 17cm
Utrop: 100 kr
Vas, Bavaria, höjd 22cm, spricka vid öppningen
Solglasögon Ray Ban, modell RB2140 Wayfarer 1109/32, special series #7, i fodral
Utrop: 300 kr
Plånbok Mulberry, trasig flärp på en dragkedja inuti, nr 277317
Utrop: 500 kr
Boråsknalle på träsockel, höjd ca 10cm
Knalle höjd ca 6cm
Ring S925 4,8g Ø19½, med stenar
Utrop: 200 kr
Ring S925 5,7g Ø17½, små bucklor
Ring S925 13,4g Ø18½, med stenar
Halskedja S925 5,9g 70cm, design Tomas Sabo
Utrop: 150 kr
Hänge S925 2,0g, Tomas Sabo
Hänge S925 3,2g, Tomas Sabo
Utrop: 125 kr
Armband S925 6,5g 20cm, Tomas Sabo
Måndag 3 nov 2014