1121 - 1140 av 1 142
1...565758 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 oktober 2014

Klubbad för

Parti guld 18K skador finns 13,2g

Utrop: 3 400 kr

Smycken Herring

Parti guld 18K gravyr och skador finns 6,8g

Utrop: 1 600 kr

Örhängen 18K ett par 4,7g

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Kaffeskedar 11st graverade 11cm 162,6g

650 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen 9K ett par utan baksida graverade 3,9g

Utrop: 500 kr

Armband 925 silver 19cm 20,8g

400 kr

Utrop: 500 kr

Halskedja 925 missfärgad 42cm 45,3g

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver 925 skador finns 19,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 5st 830 silver graverade 12,5cm 66,0g

275 kr

Utrop: 200 kr

Kaffesked 1st silver 830 Rosenholm 12cm 14,9g

50 kr

Utrop: 50 kr

Skålar 2st silver 830 105,0g

400 kr

Utrop: 300 kr

Skål silver 830 graverad 300,4g 6,5cm hög

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Muggar 3st silver 830 139,6g

600 kr

Utrop: 425 kr

Skål silver 830 7cm hög 153g

650 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K Ringar skador finns 7,2g

Utrop: 1 700 kr

Damur Omega manuell 18K graverad, med länk i 18K bruttovikt 31,0g

4 800 kr

Utrop: 5 400 kr

Miro Litografi 1952 nr 212/300, ram mått 50x66,5cm

7 500 kr

Utrop: 8 400 kr

Akustisk gitarr Takumine SCL-401 serinr03080150 med fodral

Utrop: 4 200 kr

Gitarr Ibanez V70CE-NT-27-01 nummer J041105457 med mic, mjukt fodral

600 kr

Utrop: 750 kr

Seiko herrur med läderarmband 270500 6N76-00A0

800 kr

Utrop: 600 kr