Parti guld 18K skador finns 13,2g
Utrop: 3 400 kr
Parti guld 18K gravyr och skador finns 6,8g
Utrop: 1 600 kr
Örhängen 18K ett par 4,7g
Utrop: 1 500 kr
Kaffeskedar 11st graverade 11cm 162,6g
Utrop: 500 kr
Örhängen 9K ett par utan baksida graverade 3,9g
Armband 925 silver 19cm 20,8g
Halskedja 925 missfärgad 42cm 45,3g
Utrop: 150 kr
Parti silver 925 skador finns 19,3g
Utrop: 75 kr
Kaffeskedar 5st 830 silver graverade 12,5cm 66,0g
Utrop: 200 kr
Kaffesked 1st silver 830 Rosenholm 12cm 14,9g
Utrop: 50 kr
Skålar 2st silver 830 105,0g
Utrop: 300 kr
Skål silver 830 graverad 300,4g 6,5cm hög
Utrop: 850 kr
Muggar 3st silver 830 139,6g
Utrop: 425 kr
Skål silver 830 7cm hög 153g
Parti guld 18K Ringar skador finns 7,2g
Utrop: 1 700 kr
Damur Omega manuell 18K graverad, med länk i 18K bruttovikt 31,0g
Utrop: 5 400 kr
Miro Litografi 1952 nr 212/300, ram mått 50x66,5cm
Utrop: 8 400 kr
Akustisk gitarr Takumine SCL-401 serinr03080150 med fodral
Utrop: 4 200 kr
Gitarr Ibanez V70CE-NT-27-01 nummer J041105457 med mic, mjukt fodral
Utrop: 750 kr
Seiko herrur med läderarmband 270500 6N76-00A0
Utrop: 600 kr
Tisdag 28 okt 2014