Avslutad | Pant – Tisdag 14 oktober 2014
Porslin, import 3 delar, Kaffekanna nagg vid locket höjd 21cm, Sockerskål med lock höjd 10cm, Gräddkanna höjd 11cm
Mobiltelefon Sony Ericsson T700 serienummer BX90115W86 IMEI: 355168033941473 med laddare, usbkabel, handsfree med lurar och orginalkartong minneskort 4GB samt extra minneskort 512MB svart/silver
Herrur, Omega Geneve Automat, med boett Seamaster, stål, datum, plastglas repigt och skadat, urtavla smutsig, länk i stål, sliten, saknar en fungerande sprint, viklås
Elektronik Kontorsutrustning
Kalkylator Texas Instruments TI-82 Stats sernr: 2571065166 P-0310G ljusblå repor på skalet
Solglasögon Ray-Ban modell Wayfarer UAE1993, B&L 5024 svarta bågar lite slitna
Klockor Atlantic
Atlantic, herrur Technology, modell Worldmaster, Snr: 304124, manuell, repigt plastglas, sliten länk i stål, viklås
Apple Ipad 16GB Wifi model A1219 serienummer: GB052LQZ38, 9.7 inches silverfärgad små repor med laddare och plastskal Ozaki
Glasögonbågar, Tiger svarta bågar med demonstrationsglas, snr: 25636116, i mjukt fodral ej original
Fritid Sport
Snowboard Burton modell Blunt med bindningar i samma märke ca 160cm lite slitage med repor med tygfodral Warp
Fritid Sport
Hjälm Tecno Pro stl M (56-58cm) vit saknar ett öronskydd något sliten ett par handledsskydd Dakine stl X-large samt ett ryggskydd Biltema stl L.
OMEGA, Seamaster, Professional 600m/2000ft, Planet Ocean 600M, Chronometer, Cal 2500, Snr: 84731994, Refnr:2200.50.00, herrur, 45,5 mm, stål, automat Co-Axial, safirglas, datum, heliumventil,originallänk,länkbitar, viklås repor, box, ytterbox, cert-2010,
Elektronik Musik
Elektronik, roxcore Wireless 2.1 speaker for iPhone & Smartphones, bluetooth i oöppnad kartong
Elektronik Musik
Elektronik, iPod Apple 4GB modell A1199 Snr: YM703M6XVQH, grön, med laddare och hörlurar Sony
Kläder Övrigt
Kläder, brudklänning vit stl: 34 märke Prom Frocks CO UK. Vit med små pärlor och paljetter. Underkjol med ställning, några fläckar, märke Poirier stl: M
Elektronik Spel
Elektronik, Nintendo Wii modell RVL-101 snr: KEM102678169, vit, 1st kontroll, 1st joystickkontroll, 1st scartkabel, 1st strömsladd, 1st mottagare, samt 2 provspel och 2 st spel Fifia 11 och Rango