141 - 160 av 351
1...789...18 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 21 november 1998

Klubbad för

Klockor Bulova

BULOVA, litet herrur, doublé, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband.

Utrop: 600 kr

SUTER, herrur, stål, manuell, plexiglas.

Utrop: 350 kr

RALCO, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, volkswagen - logo 10000 mil på urtavlan.

Utrop: 700 kr

BELINDA, Nautilus, herrur, stål, automatisk, plexiglas.

300 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Tudor

TUDOR, Prince Oysterdate, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum.

Utrop: 2 900 kr

Klockor Tudor

TUDOR, damur, guld på stål, quartz, läderband, fällås, cert, box.

Utrop: 2 500 kr

CARTIER, herrur, förgyllt silver, quartz, läderband.

Utrop: 3 500 kr

HELVETIA, herrur, doublé, manuell.

Utrop: 600 kr

LONGINES, herrur, doublé, automatisk, datum.

Utrop: 1 700 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, herrur, doublé, quartz.

500 kr

Utrop: 700 kr

FICKUR, vitmetall, kedja.

Utrop: 400 kr

ATHOS, fickur, silver.

Utrop: 500 kr

L.U.C. fickur, silver, skadad urtavla.

Utrop: 500 kr

FICKUR, silver.

Utrop: 700 kr

FICKUR, nyckeldragare, silver, silverkedja, nycklar, mynt.

600 kr

Utrop: 700 kr

CYRUS, fickur, 18K guld, kedja, silvernyckel.

1 700 kr

Utrop: 1 900 kr

Klockor Junghans

JUNGHANS, väggur, träfodral, pendel

Utrop: 500 kr

Klocktillbehör Övriga klockor

KLOCKKEDJA och klockdelar 18K 32.0g

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

FICKUR, silver, ankarur, urtavla skadad, sekundvisare saknas.

Utrop: 400 kr

DROTT, herrur, stål, manuell, plexiglas, 1930-tal.

400 kr

Utrop: 450 kr