181 - 200 av 351
1...91011...18 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 21 november 1998

Klubbad för

OMEGA, Speedmaster Professional, manuell, kronograf, plexiglas, cal.321, ca 1967.

5 100 kr

Utrop: 4 900 kr

2 ST. DAMUR, KASPER, manuell, doublé, plexiglas , CAUNY, manuell, plexiglas, doublé

Utrop: 350 kr

CERTINA, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, doublélänk, gravyr.

Utrop: 1 600 kr

Klockor Movado

MOVADO, damur, stål, manuel, länk.

Utrop: 500 kr

FICKUR, Spindelur, silver.

Utrop: 1 300 kr

TISSOT, Visodate, 18K guld, herrur, automatisk, plexiglas, datum, doublélänk, box.

Utrop: 1 400 kr

FICKUR, Polhem, silver, fodral, kedja.

400 kr

Utrop: 500 kr

MORMORSUR, Omega, silver, gravyr.

Utrop: 450 kr

OMEGA, Speedmaster Professional, herrur, stål, kronograf, manuell, plexiglas, cal.321, ca 1969.

4 900 kr

Utrop: 5 000 kr

Klockor Eterna

ETERNA, herrur, silver, manuell, plexiglas, 1930-tal, nyservad.

Utrop: 1 600 kr

Klockor Atlantic

ATLANTIC, Precision, herrur, manuell, plexiglas, 1940-tal.

550 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Movado

MOVADO, herrur, stål, manuell, plexiglas, 1940-tal, urtavla skadad, läderband.

Utrop: 1 100 kr

LONGINES, herrur, stål, manuell, plexiglas, 1950-tal.

375 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, Ref 5035, herrur, 18K guld, dag, datum, månad, 24-tim, cert, box, 9708, väntetid ca 6 - 12 mån.

80 000 kr

Utrop: 85 000 kr

TISSOT, Chrono Janeiro, herrur, kronograf, manuell, datum, plexiglas, numrerad 1302 / 3333, cert, box.

Utrop: 5 500 kr

Klockor Dubey&Schaldenbrand

DUBEY & SCHALDENBRAND, herrur, automatisk, kronograf, dag, datum, månad, månfas, safirglas.

9 500 kr

Utrop: 10 000 kr

GOTHAM, herrur, manuell, plexiglas, dag, datum, månad, 1960-tal.

Utrop: 1 500 kr

Klockor Universal

UNIVERSAL, microtor, automatisk, 18K guld, plexiglas, datum.

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Klockor Mido

MIDO, herrur, manuell, plexiglas, guld / stål.

Utrop: 600 kr

Klockor Vacheron Constantin

VACHERON CONSTANTIN, herrur, guld / stål, manuell, plexiglas, cal.458, ca 1945, nyservad.

Utrop: 11 000 kr