Avslutad | Fashionabla – Lördag 18 oktober 2014
Kläder Stövlar
STÖVLAR, PRIMEBOOTS, Ascot High -312, svart läder, gummisula med dobbar, klack 3 cm, stl 37, dragkedja på insidan.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, Long Looked Purse, svart läder med mässings detaljer, 19x10 cm, mynt, sedel, 6 st kontokortsfack.
VÄSKA, GUCCI, beige, brunt gg monogram tyg, brunt läder, 32x20cm, dustbag. Märkt 001 4057 002058. Slitage på väskans hörn.
RING, THOMAS SABO, förgyllt silver med vita stenar runt om, stl 17, originalask, kvitto.
COLLIER, ARMBAND, SOPHIE BY SOPHIE, Guld doublé med färgade stenar, armband längd 19-20 cm, collier längd 112 cm.
VÄSKA, CHANEL, vintage, Caviar Leather Tote Bag, svart med gulmetall detaljer, 33x27x12 cm, cert. samt hologrammärkt 5085054, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, svart präglat läder (Kongo), 11x9 cm, mynt, sedel, 6 st kontokortsfack.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, rosa mocka, öppen tå, klack 12 cm, platå 2 cm, stl 39 1/2, skopåse.
AFTONVÄSKA, CHANEL, vintage, svart satin, handtag i svart metall, 23x19x6 cm, hologrammärkt 5486685.
VÄSKA, GUCCI, ljusbeige mocka, läder, 20x15x6 cm, axelrem, dustbag. Märkt 95107 002058.