Armband Bismarck 18K 16,4g 18,5cm med berlock
Utrop: 4 200 kr
Örhängen 1 par 18K 1,2g, skeva med skruvfäste, 1 snurrebuss saknas
Utrop: 300 kr
Snurrebuss 1st 22K 0,3g
Utrop: 100 kr
Ring 18K 7,2g, graverad och skev
Utrop: 1 700 kr
Halskedja 14K 3g 45,5cm
Utrop: 550 kr
Hänge 14K 2g, graverat
Utrop: 375 kr
Armband Bismarck 14K 14g 19,5cm
Utrop: 2 700 kr
Halskedja Figaro 18K 12,4g 52cm
Utrop: 3 100 kr
Ring 18K 4g, graverad
Utrop: 1 000 kr
Halskedja Singapore 18K 1,7g 43cm
Utrop: 425 kr
Armband 18K 11,3g, defekt
Utrop: 2 900 kr
Parti guld 21K 32,9g, skevt
Utrop: 9 500 kr
Herrur 14K i boett och länk, quartz, fungerar ej, missfärgad urtavla, nagg och repor i glas, 19,5/20cm
Utrop: 8 700 kr
Armband 18K 13,9g 20cm
Utrop: 3 500 kr
Halskedja Bismarck 18K 7,5g 47cm
Utrop: 1 800 kr
Halskedja 18K 6,8g, skev
Ring 18K 1,2g med sten, defekt
Ring 18K 3g med stenar, defekt
Utrop: 750 kr
Halskedja 14K 30,5g 41cm med pärlor
Utrop: 5 900 kr
Halskedja 18K 19g 51cm
Utrop: 4 800 kr
Tisdag 30 sep 2014