Halskedja S925 2,7g 45cm
Utrop: 50 kr
Örhängen ett par S925 4,5g
Ströare 3st S800 181,3g, 1 Socker ca120mm hög, 1 Salt och 1 Pepparkar ca600mm höga, två av tre saknar bottenpropp
Utrop: 700 kr
Parti silver S925 8,6g
Sked S800 48,4g 173mm, med gravyr
Utrop: 150 kr
Armband S925 6,2g 18cm, förgyllt
Parti silver S800 191,8g, defekt och graverat
Utrop: 600 kr
Halskedja Pansar S830 2,9g 46cm
Ring S925 6,1g Ø15, med sten
Armband S925 5,3g 18,5cm
Slipsklämma S925 13,8g
Utrop: 75 kr
Sked Rosen S800 23,9g 160mm
Sockertång S925 33,7g 120mm, med gravyr
Utrop: 125 kr
Halssmycke S925 23g 44cm, med integrerat hänge med sten
Utrop: 100 kr
Armband S925 31,6g 20cm, mindre repor förekommer
Ring S925 10,1g Ø20, bruksslitage
Hänge S925 0,6g, defekt
Halskedja S925 1,8g 47cm, defekt
Halskedja Venezia S925 2,5g 51cm
Armband S925 3g 19cm
Tisdag 23 sep 2014