1561 - 1580 av 1 596
1...787980 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 september 2014

Klubbad för

Halskedja S925 2,7g 45cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 4,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ströare 3st S800 181,3g, 1 Socker ca120mm hög, 1 Salt och 1 Pepparkar ca600mm höga, två av tre saknar bottenpropp

600 kr

Utrop: 700 kr

Parti silver S925 8,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Sked S800 48,4g 173mm, med gravyr

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband S925 6,2g 18cm, förgyllt

Utrop: 50 kr

Parti silver S800 191,8g, defekt och graverat

Utrop: 600 kr

Halskedja Pansar S830 2,9g 46cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 6,1g Ø15, med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 5,3g 18,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Slipsklämma S925 13,8g

75 kr

Utrop: 75 kr

Sked Rosen S800 23,9g 160mm

100 kr

Utrop: 75 kr

Sockertång S925 33,7g 120mm, med gravyr

100 kr

Utrop: 125 kr

Halssmycke S925 23g 44cm, med integrerat hänge med sten

150 kr

Utrop: 100 kr

Armband S925 31,6g 20cm, mindre repor förekommer

1 400 kr

Utrop: 125 kr

Smycken Herring

Ring S925 10,1g Ø20, bruksslitage

75 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 0,6g, defekt

Utrop: 50 kr

Halskedja S925 1,8g 47cm, defekt

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia S925 2,5g 51cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 3g 19cm

75 kr

Utrop: 50 kr