Avslutad | Pant – Tisdag 23 september 2014
Färgetsning, signerad Sowa+Reiser, Disney-motiv, nr 35/500, 4x4cm, i guldfärgad träram
Färgetsning, signerad Sowa+Reiser, Disney-motiv, nr 480/500, 4x4cm, i guldfärgad träram
Färgetsning, signerad Sowa + Reiser, Disney-motiv, nr 17/500, 4x4cm , i guldfärgad träram
Färgetsning, signerad Sowa + Reiser, Disney-motiv, nr 15/500, 4x4cm, i guldfärgad träram
Laptop HP Pavillion DV9000, Windows Vista, med laddare, repig, stötmärken, serienummer CNF7326X09, p/n GP660EA#UUW0
Mont Blanc, herrur, stål, automat, safirglas, läderband, datum, referensnummer 7042, serienummer PL135715, med International guarantee certificate nov-02, i originalbox med ytterkartong
Omega Speedmaster, herrur, chronometer, Tachymetre, dag & datum, stål, automatisk, referensnummer 3220.50.00, serienummer 81636925, med box och cert 30/8-07
Klockor Emporio Armani
Emporio Armani, herrur, modell AR-5889, serienummer 251109, quartz, chronograph, datum, silikonbelagt stålband, med instruktionsbok , i skadad originalbox