621 - 640 av 1 596
1...313233...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 september 2014

Klubbad för

Armring 18K med stenar skev 10,4g

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Örhängen ett par S925 med plastpärlor 1,5g

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 med stenar 1,3g

125 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja 14K Ankar 51,5cm 1,9g

Utrop: 375 kr

Halskedja oädel metall tvåfärgad 45cm

Utrop: 50 kr

Parti guld 14K skadat 1,2g

Utrop: 225 kr

Hängen 3st 14K Fyrklöver, "L" "M" 0,8g

225 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen ett par 18K 0,4g

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par 18K 0,4g

125 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par 18K 0,4g

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par S925 förgyllda 2,3g

25 kr

Utrop: 50 kr

Bordsur Stainville & Robin utan nycklar smärre skador

3 100 kr

Utrop: 300 kr

Fruktfat Hackefors 29x32cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Fruktfat 4st Hackefors 20x20cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Såsskål Kunglig Dansk på fat H8cm ca17x25cm no1105

550 kr

Utrop: 125 kr

Skål Kunglig Dansk Ø24cm H12cm no631

1 100 kr

Utrop: 200 kr

Uppläggningsfat Kunglig Dansk no548 ca18x20cm

375 kr

Utrop: 75 kr

Sockerskål Kunglig Dansk med lock no657

125 kr

Utrop: 75 kr

Sockerskål Kunglig Dansk med lock no398

225 kr

Utrop: 75 kr

Sockerskål Rosenthal med lock H16cm

75 kr

Utrop: 50 kr