Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014
Klubbad för
Handväska, Balenciaga nr 5931W, snr: 103208, 33x20cm, nougatbrun, dustbag, saknar detaljer vid dragkedjor
Elgitarr Gibson Les Paul USA 2010, snr 129500460, lackskador, stötskador, i mjukt fodral
Litografi, "Sommarmorgon står ljus och södergöken gal" av Astrid Bergman Taube, 53x46 inklusive ram
Royal Copenhagen, Assietter Koppar Kaffefat, 36 delar, modell Musselmalet, andrahands sortering (skador)