101 - 120 av 974
1...567...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014

Klubbad för

Ring S925 Ø18 1/2 7,9

125 kr

Utrop: 50 kr

Armband, stenar S925 19cm 20,5g

450 kr

Utrop: 100 kr

Armband, med stenar S925 18cm 9,8g

125 kr

Utrop: 50 kr

Armband, skadad S925 19,5cm 19g

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring Ø18 3/4 S925 5,3g

100 kr

Utrop: 50 kr

Ring Ø19 S925 17g

325 kr

Utrop: 100 kr

Ring Ø18 1/2 Örhängen S925 7,9g

325 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, Armband pärlor S925 design Thomas Sabo bruttovikt: 23,7g

225 kr

Utrop: 225 kr

Handväska, Balenciaga nr 5931W, snr: 103208, 33x20cm, nougatbrun, dustbag, saknar detaljer vid dragkedjor

Utrop: 2 000 kr

Elgitarr Gibson Les Paul USA 2010, snr 129500460, lackskador, stötskador, i mjukt fodral

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Litografi, "Sommarmorgon står ljus och södergöken gal" av Astrid Bergman Taube, 53x46 inklusive ram

600 kr

Utrop: 50 kr

Royal Copenhagen, Assietter Koppar Kaffefat, 36 delar, modell Musselmalet, andrahands sortering (skador)

3 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Kaffekanna, Royal Copenhagen modell Musselmalet, andrahands sortering

600 kr

Utrop: 600 kr

Sockerskål och gräddkanna, Royal Copenhagen modell Musselmalet, andrahands sortering

400 kr

Utrop: 500 kr

Vaser, 2st Royal Copenhagen, modell Musselmalet, andrahands sortering

400 kr

Utrop: 500 kr

Ljusstakar, 2st Royal Copenhagen modell Musselmalet, andrahands sortering

400 kr

Utrop: 500 kr

Smörkoppar, 5st, Royal Copenhagen, modell Musselmalet, andrahands sortering

125 kr

Utrop: 150 kr

Armring, öppningsbar med 5 berlocker trefärgad 18K Ø45 5,8g

Utrop: 1 500 kr

Parti guld, skadat 9K 7,7g

Utrop: 900 kr

Örhängen, ett par 9K 1,0g

Utrop: 125 kr