401 - 420 av 974
1...202122...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014

Klubbad för

Askar 3st med lock, ett lock löst

175 kr

Utrop: 50 kr

Vaser 4st, porslin, metall, skador

50 kr

Utrop: 50 kr

Figuriner 6st, glas, porslin, skador

Utrop: 50 kr

Hushållsvåg, Kockums, väger ej korrekt

Utrop: 250 kr

Mobiltelefon Nokia 2220 slide imei: 358312/03/134510/8 sliten med laddare o hörlurar i kartong

75 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Nokia C2-01 sliten med laddare o hörlurar i kartong iemi:354647050041649

75 kr

Utrop: 50 kr

Snapsglas 3st

25 kr

Utrop: 50 kr

Likörglas 5st, ett naggat

25 kr

Utrop: 50 kr

Vinglas 5st, ett naggat

75 kr

Utrop: 75 kr

Glas 6st, 2 naggade

50 kr

Utrop: 75 kr

Laptop Acer Aspire One D270 snr: NUSGEED0022073517D7600 med laddare i kartong lösenord: stekk

700 kr

Utrop: 550 kr

Silverpokal graverad 224,3g

750 kr

Utrop: 700 kr

Smörkniv S835 36,6g 158mm, graverad, repig, modell Haga

100 kr

Utrop: 125 kr

Smörkniv S835 37,2g 158mm, graverad, repig, modell Haga

100 kr

Utrop: 125 kr

Sked S835 23,7g 131mm, repig

75 kr

Utrop: 100 kr

Vas Orrefors, Graal nr.894G, Edward Hald, signerad, höjd 13,5cm

2 600 kr

Utrop: 2 200 kr

Vas, okänd metall, höjd 22cm

375 kr

Utrop: 250 kr

Skål på fot S830, 592,8g, höjd 20,5cm

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Smörknivar 2st S830, 92,1g 162mm, modell Rosenholm

425 kr

Utrop: 250 kr

Smörknivar 2st S830, 88,8g 162mm, modell Rosenholm

425 kr

Utrop: 250 kr