361 - 380 av 974
1...181920...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014

Klubbad för

Oljemålning, olja på duk, 45x54cm, Vas med bukett, sign Uno Wallman guldfärgad sliten träram med tejpad baksida

1 000 kr

Utrop: 50 kr

Oljemålning, olja på duk, 45x37cm, Landskap, sign Uno Wallman, guldfärgad sliten träram med tejpad baksida

1 500 kr

Utrop: 50 kr

1 500 kr

Utrop: 50 kr

Belysning Övrigt

Takkrona, skadad, med prismor, el, stearin, ljusmanschetter, prismor saknas och några ligger i en påse, en ljusmanschett skadad

1 800 kr

Utrop: 50 kr

Handtrumma, Toca Percussion, lightweight series 10 inch, Earthtone Finish

225 kr

Utrop: 200 kr

Altsaxofon Tone Craft, snr.9653, sliten i väska

500 kr

Utrop: 600 kr

Mandolin Morris, MF-200, snr.102, i hårt fodral

700 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Altsaxofon Martin Elkhart Indiana, Handcraft, low pitch, snr.95391, sliten, slitna putor, munstycke defekt ej original, i hårt slitet original fodral. oktavklaff och fjäder saknas.

Utrop: 2 400 kr

Elektronik Film

DVD-spelare Daewood DPC-7700PD, serienummer 607CH0805, med batteri och laddare i väska

175 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Verktyg

Tigersåg, Meec tools 710W, serienummer 2022995-2010/30-0496, stödhandtag saknas

150 kr

Utrop: 75 kr

Knappdragspel Sonetto Italia, by crucianelli, snr.1655, knappar saknas, i hårt fodral

Utrop: 1 200 kr

Fritid Verktyg

Slipmaskin, Einhell RT-OS13, serienummer 2012/11/EB041632, med bruksanvisning i originalkartong

100 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Akustisk gitarr Levin modell 118, sprickor på kropp, lackskador, i hårt fodral

375 kr

Utrop: 250 kr

Elektronik Musik

Högtalare JBL, GTO1204BR, saknar sladdar

425 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

STS powerful sound experience

425 kr

Utrop: 50 kr

Olja på duk, signerad Tord, 35,5x41cm, i ram

350 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, jie, två katter, höjd 26,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Rosa Ljung, katt, höjd 9cm, bredd 10cm, krackelerad

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Iittala, Alvar Aalto, 136mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Servettställ, tenn, skönhetsdefekter

100 kr

Utrop: 50 kr