Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014
Oljemålning, olja på duk, 45x54cm, Vas med bukett, sign Uno Wallman guldfärgad sliten träram med tejpad baksida
Oljemålning, olja på duk, 45x37cm, Landskap, sign Uno Wallman, guldfärgad sliten träram med tejpad baksida
Belysning Övrigt
Takkrona, skadad, med prismor, el, stearin, ljusmanschetter, prismor saknas och några ligger i en påse, en ljusmanschett skadad
Musikinstrument Övrigt
Altsaxofon Martin Elkhart Indiana, Handcraft, low pitch, snr.95391, sliten, slitna putor, munstycke defekt ej original, i hårt slitet original fodral. oktavklaff och fjäder saknas.
Elektronik Film
DVD-spelare Daewood DPC-7700PD, serienummer 607CH0805, med batteri och laddare i väska
Fritid Verktyg
Slipmaskin, Einhell RT-OS13, serienummer 2012/11/EB041632, med bruksanvisning i originalkartong
Musikinstrument Övrigt
Akustisk gitarr Levin modell 118, sprickor på kropp, lackskador, i hårt fodral