Avslutad | Fashionabla – Lördag 20 september 2014
BAG, CHRISTIAN DIOR, vintage, olivgrön monogram, vaxad canvas, mellanbrunt läder, 38x23x18 cm.
VÄSKA, MULBERRY, vintage ca 1988, mellanbrunt präglat läder (nile) 35x25x6cm, axelrem, dustbag, väskan är i fint skick.
VÄSKA, GUCCI, ljusbeige gg monogram, läder, 33x20 cm, dustbag. Märkt 28628 002113.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, mellanbrunt flätat läder intrecciato, 36x25 cm, spegel samt dustbag. Slitage på väskans hörn, bläck märken på fodret.
Kläder Skor
LOAFER, GUCCI, lila mocka med gulmetallspänne, gummi dobbar, stl 38 1/2, skopåse samt kartong.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA,, lila flätat läder intrecciato, 11x9 cm, mynt, sedel, 6 st konokortsfack, dustbag.
Accessoarer Övrigt
HÅRSNODD, LOUIS VUITTON, snodd med transparanta kuber, originalask, vikt 23,7 g, ett par krackelerade märken.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Wayfarer, vintage, svar bågar, svarta glas, röda detaljer, glaset har någon repa, fodral.
VÄSKA, VERSACE, svart läder, nitdetaljer i vitmetall, 38x18x6cm, fodret har slitage, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GIANNI VERSACE, svart läder, mynt 8 kontokortsfack, sedel 10x13cm, visst slitage.