Avslutad | Pant – Tisdag 12 augusti 2014
GPS, Garmin Nüvi 200 serienummer: 19A487921, små repor finns, med billaddare samt fäste för vindruta
Bildskärm, Philips HWC9220i LCD 22" märken på ram och fot, serienummer: FE3A0845008750, med kablage
Elbas, Supreme med axelrem, tuner och kabel, små märken och repor finns, i mjukt fodral
Mobiltelefon, Nokia 3110C små repor finns, imei: 356852022160109, med 2 headset samt laddare, okänd operatör
Professionell filmkamera, Sony PMW-EX3 14x lins, 1920x1080, full HD, snr: 403067, linshood saknas, lagning mikrofonfäste, batterier (BP-U30 samt S-8U62), laddare (BC-U1), strömsladd, Canon video light VL-10Li, SxS PRO 8GB, allt i väska med kvitto & manual
Elektronik Bilelektronik
Bilstereo, Pioneer DEH-2100UB LCD, USB, MP3 WMA WAV, stereofront i ask, ej funktionsgaranti
GPS, Garmin Nüvi 255W 4.3" serienummer: 1C6809011, med billaddare och fäste för vindruta
Musikinstrument Bleckblås
Trombon, CONN U.S.A. 48H bucklig serienummer: M91535 med två munstycken i hård väska
Elektronik Spel
Tv-Spel, Microsoft Xbox 360 60GB, serienummer: 450161484105, 2 handkontroller, kablage och 2 spel (Crysis 2 och Shadowrun)
Golfklubbor, Järn 3-9 Dynacraft Oversized, Pitch Big Blast Megaforce Oversized, Driver 1, 3 och 5 Vantage Vision, Driver Goldwin AVDP XL, Driver Cleveland Quadpro 9.5 samt 5 golfbollar och en handske, allt i golfbag
Elektronik Spel
Tv-spel, Microsoft Xbox 360 slim med två handkontroller, headset, kablage samt två spel (Ghost Recon 2 och Rainbow Six Vegas 2)
Bärbar dator, Packard Bell Hera G serienummer: 121931760136, Windows Vista, 100GB HDD, 3GB RAM, Intel Pentium T420, små märken på baksidan, med strömsladd i väska