1181 - 1200 av 1 246
1...596061...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 augusti 2014

Klubbad för

Hänge, med stenar 18K 0,8g

Utrop: 200 kr

Halskedja, Ankarlänk defekt 18K 26cm 0,9g

Utrop: 200 kr

Halskedja, något skadad 18K 42cm 4,7g

Utrop: 1 100 kr

Cigarrsnoppare, graverad i horn, metall och silver S835 längd ca 18cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Samekniv, signerad Paul Larsson halvhorn bladlängd ca 10cm

Utrop: 850 kr

Mobiltelefon, Apple Iphone 4S 16GB imei: 013067008085064 någon liten repa, troligtvis låst till 3, med blått skal och laddare

800 kr

Utrop: 800 kr

Solglasögon, Ray-Ban Aviator Bausch Lomb svart båge med gröna glas, små repor, i fodral

300 kr

Utrop: 400 kr

Solglasögon, Ray-Ban Aviator RB3025 W0879, grå båge med gröna glas, med putsduk i fodral

350 kr

Utrop: 450 kr

Damur, Michael Kors MK-5735, kronograf datum mineralglas stål serienummer 251308, armband i stål smårepor, trefärgat

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja, Ankarlänk silver S925 50cm 51,7g

225 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja, skadad 21K med lås i 14K 49,5cm bruttovikt 44,5g

Utrop: 12 000 kr

Armband, Bismarck med 13 berlocker små skador 18K 19cm 19,2g

Utrop: 4 900 kr

Armband, X-länk med 13 berlocker varav en graverad 18K 18,5cm 23,3g

Utrop: 6 000 kr

Herrur, Tissot manuell skadad visare repigt plastglas 14K skadat flexiarmband i stål bruttovikt 48,5g

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Damur, Omega 18K med armband X-länk 18K 17cm bruttovikt 19,6g

Utrop: 4 200 kr

Mobiltelefon, Apple Iphone 5S 16GB imei 358685054787524, okänd operatör öppnad i kartong med laddare, hörlurar och manualer

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Mobiltelefon, LG G2 32GB imei: 357246058714070 okänd operatör, i kartong med laddare

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon, HTC one 32GB imei: 354436052421516 små repor och nagg finns, okänd operatör, med laddare och manualer i kartong

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy SIII mini 8GB imei: 35491505294469201, repor och nagg finns, okänd operatör

425 kr

Utrop: 500 kr

Surfplatta, Samsung Galaxy Tab 3 10.1" imei: 358263051002303, öppnad i kartong med manualer och laddare, WI-FI och 4G okänd operatör

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr