Avslutad | Pant – Tisdag 12 augusti 2014
Mobiltelefon, Apple Iphone 4S 16GB imei: 013067008085064 någon liten repa, troligtvis låst till 3, med blått skal och laddare
Solglasögon, Ray-Ban Aviator Bausch Lomb svart båge med gröna glas, små repor, i fodral
Solglasögon, Ray-Ban Aviator RB3025 W0879, grå båge med gröna glas, med putsduk i fodral
Damur, Michael Kors MK-5735, kronograf datum mineralglas stål serienummer 251308, armband i stål smårepor, trefärgat
Herrur, Tissot manuell skadad visare repigt plastglas 14K skadat flexiarmband i stål bruttovikt 48,5g
Mobiltelefon, Apple Iphone 5S 16GB imei 358685054787524, okänd operatör öppnad i kartong med laddare, hörlurar och manualer
Mobiltelefon, LG G2 32GB imei: 357246058714070 okänd operatör, i kartong med laddare
Mobiltelefon, HTC one 32GB imei: 354436052421516 små repor och nagg finns, okänd operatör, med laddare och manualer i kartong
Mobiltelefon, Samsung Galaxy SIII mini 8GB imei: 35491505294469201, repor och nagg finns, okänd operatör