281 - 300 av 1 246
1...141516...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 augusti 2014

Klubbad för

Halskedja Pansar 52,5cm, något defekt länk 14K 2,0g

300 kr

Utrop: 375 kr

Ringar, 2 stycken med gravyr Ø16 1/4 18K 7,6g

Utrop: 1 800 kr

Parti guld, defekt och graverat 18K 13,9g

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Hänge, Skorpion 18K 1,1g

Utrop: 350 kr

Parti guld, defekt, länkbit 18K 1,1g

Utrop: 275 kr

Ring, Bismarck Ø20 3/4 18K 1,0g

Utrop: 300 kr

Hatt, Bowlerhatt Lock & Co Hatters London established 1759, med justerbart innerband, monogram L L på innerband, inner omkrets 56,5cm cirka.

300 kr

Utrop: 250 kr

Vinylsinglar från 60-70-80-talet 28st, Wings "live and let die, Tages, Ringo Starr, Gilbert o´Sullivan, Ola and Janglers, Rod Steward, John Lennon, Hot Butter (Popcorn), Samantha Fox, Sabrina med flera, tomt bildfodral Beatles EP We can work it out.

550 kr

Utrop: 250 kr

Vinylskiva The Beatles White Album, nr 084650, med poster, samt 4 st porträttbilder av medlemmarna, dubbelalbum.

350 kr

Utrop: 375 kr

Vinylskiva LP Rolling Stones Beggars Banquet, R.S.V.P, 1968

175 kr

Utrop: 100 kr

Vinylskiva LP The Beatles: Please please me, slitage, 1963

150 kr

Utrop: 75 kr

Vas Ulrika Hydman Vallien signerad Kosta Boda Artist Collection, 49181, höjd 27cm.

650 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Omega Seamaster Cosmic 2000, guld på stål, automatisk, mineralglas, datum, gravyr, 39mm, läderband, orginalspänne i doublé i box

3 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Kikare Bresser Corvette 10x42 105m/1000m , någon repa i lins, gummiklädd.

175 kr

Utrop: 150 kr

Kikare Swift Falcon 8x ,40 model no. 702, GKE Japan 1260, saknar knapp till nackband.

100 kr

Utrop: 150 kr

Klockboett fickur 18K brv 43,0g

Utrop: 10 400 kr

Fickur 18K repeterverk (slag med 2 toner, guld i två boetter) gravyr brv 101,1g

Utrop: 15 600 kr

Visitkortsskål S835 76,5g 135x115mm

200 kr

Utrop: 250 kr

Silverbestick Chippendale 4 skedar 180mm S835 149G

450 kr

Utrop: 450 kr

Kaktång S830 30,5G 147mm

75 kr

Utrop: 100 kr