121 - 140 av 291
1...678...15 Gå till

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 24 juli 2014

Klubbad för

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, ca 3-10 mm, silverlås, längd 44 cm.

Utrop: 225 kr

COLLIER, sterlingsilver, ametist, längd 46 cm.

200 kr

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, gulgrön kvarts, krokar, längd 4 cm, vikt 6,2 g.

375 kr

Utrop: 400 kr

MANSCHETTKNAPPAR, sterlingsilver, vikt 7,7 g.

Utrop: 350 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, vita och färgarde lila och grå, ca 7-10 mm, längd 160 cm.

Utrop: 225 kr

SMYCKESET, ring, örhängen, brosch, granater, förgylld metall, stl ring 17 mm.

700 kr

Utrop: 350 kr

RING, 18K vitguld, 6 briljanter 0,39 ctv enligt gravyr, ca TW-W/VS, stl 17,75 mm, vikt 4,1 g, en diamant med nagg.

Utrop: 2 300 kr

COLLIER, odlade sötvattenspärlor, olikfärgad kvarts, längd 144 cm.

Utrop: 225 kr

MANSCHETTKNAPPAR, sterlingsilver, vikt 12,2 g.

Utrop: 350 kr

COLLIER, odlade sötvattenspärlor, peridoter, lås i sterlingsilver, längd 44 cm.

Utrop: 225 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, färgade grå, längd 160 cm.

Utrop: 225 kr

DOSA, sterlingsilver, groda, diameter 2,8 cm, höjd 2 cm, vikt 15 g.

450 kr

Utrop: 375 kr

COLLIER, rosenkvarts, odlade sötvattenspärlor ca 10 mm, lås i sterlingsilver, längd 46-52 cm.

200 kr

Utrop: 225 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, färgade bruna ca 7-9 cm, bruna och grå kulor, förgyllt lås, längd 46 cm.

200 kr

Utrop: 225 kr

ARMBAND, förgyllt silver med granater, längd 18,5 cm, säkerhetskedja, vikt 16,9 g.

400 kr

Utrop: 500 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, färgade rosa, ca 5-9 mm, lås i sterlingsilver, längd 42-46 cm.

Utrop: 225 kr

RING, 18K guld/silver, paste, stl 17 mm, vikt 4,6 g.

Utrop: 1 800 kr

COLLIER, ametist, odlade sötvattenspärlor, bergkristall, detaljer i vitmetall, 2-radig, längd 50 cm.

Utrop: 225 kr

HÄNGE/KEDJA, förgyllt sterlingsilver, hänge med 2 odlade sötvattenspärlor och vit sten, längd 1,7 cm, kedjans längd 48 cm, vikt 5,1 g.

Utrop: 225 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, barocka, färgade bruna, gröna och gråblå, ca 8-9 mm, lås i sterlingsilver, längd 46 cm.

250 kr

Utrop: 225 kr