Avslutad | Aficionado – Torsdag 3 juli 2014
Accessoarer Övrigt
SLIPSRESEFODRAL, MULBERRY, svart scotchgrain, bruna läderdetlajer, plats för minst 4 slipsar, 15x40x3cm.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, Accessory Collection, vaxad canvas, brunt läder, 3 kontokortsfack, plats för ID-kort, sedel, 11x9cm, slitage i innerfack.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, vintage, blå scotch grain, brunt läder, 4 kontokort fack, mynt, sedel, 12x9cm, slitage.
MANSCHETTKNAPPAR, SMART TURNOUT, i gulmetall, detaljer i grönt, lila och blått, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, mörkbrunt läder (kongo) plats för 8 kontokort, sedel, 11x9cm.
Accessoarer Övrigt
MOBILFODRAL, MULBERRY, äldre modell, svart läder (kongo), 6x14x2cm, går att fästa i bälte.
Accessoarer Pennor
MONTBLANC. Meisterstück mod 149, reservoarpenna, svart resin, förgyllda detaljer, stift i 14K vitguld, bläck-refill.
Accessoarer Övrigt
FLUGA, BUDD, Picadilly Arcade, Est. 1910, brun med vita prickar, 100% siden, förpackning.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large, bågar i gulmetall, blåa glas, putsduk, etui.
VÄSKA, GUCCI, Messenger Shoulder Bag, gråblå, svart ull, svart läder, 50x36 cm, avtagbar axelrem, dustbag. Märkt 243308 002123.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, W0976 VWAS, Bausch & Lomb, bågar i gulmetall, svarta glas, putsduk, etui