1581 - 1600 av 1 634
1...79808182 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 juli 2014

Klubbad för

Certina damur, 18K i boett med länk i metall, manuell, smårepigt plastglas, fungerar ej, Nr: 0810 399 437328

600 kr

Utrop: 375 kr

Certina damur 14K i boett, manuell, missfärgad urtavla, flexilänk i metall

425 kr

Utrop: 250 kr

Certina damur 18K i boett och länk, manuell, 17cm i X-länken, graverad bakboett, Bruttovikt: 31,1g Nr: 0810852 912123, 8414 Mö

Utrop: 6 000 kr

Portmonä S925 43,8g defekt

175 kr

Utrop: 150 kr

Dosa S830 61,7g graverad och bucklig, går ej att stänga ordentligt

200 kr

Utrop: 200 kr

Dosa S830 53,3g graverad och bucklig

175 kr

Utrop: 150 kr

Etui S830 52,8g graverad, ett gummifäste saknas i etuiet

250 kr

Utrop: 150 kr

Dosa S830 90,6g graverad och smårepig

300 kr

Utrop: 275 kr

Parti silver 3,4g med stenar, inga silverstämplar hittas men den håller för silver vid test.

Utrop: 50 kr

Manschettknappar ett par S830 18,0g med stenar,

225 kr

Utrop: 75 kr

Manschettknappar S830 15,4g med stenar, Ljung Lund

250 kr

Utrop: 75 kr

Halssmycke S925 200,6g 59cm Ljung uti Lund, med förgyllda detaljer

1 900 kr

Utrop: 750 kr

Ring S925 24,2g Ø18½ Ljung uti Lund, med förgyllda detaljer

1 300 kr

Utrop: 100 kr

Armband S925 18,0g 20cm Design: Pianegonda Italy

Utrop: 375 kr

Champagneskål S900 KK 544,5g

4 000 kr

Utrop: 1 600 kr

Halssmycke S925 19,4g 43-45cm, halvstelt

175 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 20,5g 20,5cm med stenar

150 kr

Utrop: 100 kr

Collier Bärnsten 66cm 56,9g

125 kr

Utrop: 150 kr

Collier med lås S925 ca47cm, oäkta pärlor med sten och förgyllda detaljer

25 kr

Utrop: 50 kr

Collier Bärnsten 40,8g 73cm

125 kr

Utrop: 150 kr