Avslutad | Pant – Tisdag 22 juli 2014
Mobiltelefon Samsung Galaxy Trend GT-S7560 IMEI: 359170057622746 snr: RZ1DA8TZY5Y med laddare i orginalkartong, operatör okänd
Mobiltelefon, Samsung Galaxy Core Plus SM-G3500 IMIE: 358495050640937 snr: RV1DB1BQJHL med laddare i orginalkartong, okänd operatör
Silver, Sparbössa defekt saknar lås och nyckel höjd ca 10cm 253g bottenplatta samt skorsten i okänd metall stämplad JTHS DENMARK, Jörgen TH. Steffensen
Fritid Sport
Fritid, Golfset 10st Taylor Made klubbor, 2st Spoon nr 3 och 5, 1st Pitch, 1st av varje 3,4,5,6,7,8,9, 1st Sandwedge Mizuno, alla höger. 1st Golfbag med huva
Fritid Sport
Fritid, Golfklubbor Couger Silver cat 9st, 1st Putter, 1st Sandwedge, 1st Pitch, 1st av varje 4,5,6,7,8,9, 1st Spon RAM FX Recovery
Mynt Utländska mynt
Minnesmynt, 25 öre C XVI Gustav 2,18g Ø17mm, kopparnickel belagt med 24 karat guld och äkta platina
Kuriosa Leksaker
Leksaker, Traktor vintage ERTL DIECAST, Snr: STK472, 472.7416.L, gul färg borta på många ställen, höjd ca 25cm, längd ca 45cm
Digitalkamera Canon EOS 350D snr: 1930777693, med rem 2 Canon objektiv 18-55mm Ultrasonic 55-200mm i väska Lowepro TLZ2 samt extra objektivväska Lowepro
Konst, oljemålning, signerad Lars Sjöström 1971, olja på duk 68x53cm, text på baksidan duk, "Detta är ett elevarbete av Lars Sjöström för Salvador Dali osv....... Guldmålad träram