Avslutad | Pant – Tisdag 1 juli 2014
2 Vaser Kosta Boda design Bertil Vallien, nr 48226 höjd 16,5cm, nr 48194 höjd 14cm litet nagg finns
Basgitarr Ibanez Soundgear s/nr 020606157, made in Indonesia, 1 sträng saknas (extra strängar finns) i mjukt fodral
Musikinstrument Träblås
Tvärflöjt Miyazawa i silver S925, munplatta 9K guld samt Bröggersystem, s/nr 85331, värderingsintyg daterat 2014-03-18, i hårt fodral
Digitalkamera Canon Power Shot SX30 IS s/nr 263033001526, 14.1 Mega pixels, laddare, extra linsskydd, små skador, axelrem, i mjuk väska
Vas Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien, modell Open Minds Royal blå, serienummer 2041008, höjd 25cm
Elektronik Film
DVD-spelare Andersson bärbar PED 1.1, serienummer 2013430479, laddare, fjärrkontroll, bruksanvisning, i kartong
Elektronik Hushåll
Vas Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien, modell Open Minds mellan vit, serienummer 7041620, höjd 25cm